Grader cursus diabetes
Grader digitale fundusscreening bij diabetes voor huisartsen, optometristen en orthoptisten
Na het volgen dan de cursus bent u in staat diabetische retinopathie vast te stellen op fundusfoto’s en weet u bij welke retinopathie er verwezen moet worden. Tevens bent u in staat een pluis niet-pluis beoordeling en adequate advisering af te geven van bijkomende pathologie.295
4 Punten
Online
Live Webinar
Prijzen
Regulier € 295
Datum en locatie
20 mei 2025
18:00
22:00
Online
Beroepen
Arts voor verstandelijk gehandicapten
4 Punten
ABC1
Huisarts
4 Punten
ABC1
Physician Assistant
4 Punten
ABC1
Specialist ouderengeneeskunde
4 Punten
ABC1
Competenties
Medisch handelen100 %
Sprekers
R. van der Pol
oogarts
Omschrijving
Locatie
In uw eigen omgeving. De scholing wordt gehouden in de vorm van een webinar. U zit met een kleine groep van rond 5 medecursisten en de docent op uw eigen locatie. Er is geen speciale software nodig op uw computer. U krijgt van ons een link. Het webinar loopt via een computer met microfoon, webcam en speakers, zoals in een laptop met windows of iOS.
Doelgroepen
De cursus is bedoeld voor huisartsen die ingeschreven staan in het CHBB-register Oogheelkunde, huisartsen met bovengemiddelde belangstelling voor de oogheelkunde, (klinisch) optometristen, orthoptisten, PA's en TOA's.