ERS Review
De ERS Review 2023 onder leiding van Remco Djamin staat gepland op 12 oktober 2023. De ERS Review 2023 biedt u de belangrijkste wetenschappelijke inzichten die tijdens het ERS congres in Milaan zijn gedeeld. Topsprekers praten u bij op het vlak van astma, COPD, oncologie, ILD, slaap en infectieziekten.Prijzen
Beroepen
Sprekers
Dr. Remco Djamin
Longarts, Amphia ziekenhuis
Dr. Gert-Jan Braunstahl
Longarts, Franciscus Gasthuis & Vlietland
Dr. Sami Simons
Longarts, Maastricht UMC
Programma
12-10-2023
We hebben goed nieuws voor longartsen. Dichterbij huis bieden wij u op 12 oktober a.s. een avondvullend programma met belangrijke nieuwe ontwikkelingen binnen de internationale pulmonologie. U bent van harte welkom bij de ERS Review 2023.
Na het dinerbuffet wordt u welkom geheten door voorzitter dr. R. Djamin, waarna het inhoudelijk programma van de ERS Review 2023 van start gaat. De aanleiding van deze avond is The European Respiratory Society (ERS) International Congress 2023 dat plaats vindt van 9 t/m 13 september 2023 in Milaan.
Aansluitend aan dit internationale congres bieden wij u de belangrijkste wetenschappelijke inzichten die daar zijn gedeeld. Uiteraard komt de breedte van de pulmonologie aan bod. Topsprekers praten u bij op het vlak van: astma, COPD, oncologie, ILD, slaap en infectieziekten. Dit doen zij kort en krachtig, en toegespitst op uw dagelijkse praktijk.
Voor wie?
De ERS Review is bedoeld voor longartsen, longartsen in opleiding en physician assistans.