PDS herkennen en handelen
Deze e-learning behandelt de diagnostiek en de verschillende behandelmogelijkheden van PDS.Prijzen
Beroepen
Sprekers
Lisanne Bosch
Diëtist
Marten Otten
MDL Arts
Melanie Meijer
Huisarts
Kees Vos
Moderator
Doelen
Na deelname aan de E-learning over het Prikkelbare Darm Syndroom (PDS) weet u meer over:
Bijlagen
Deelnemers van andere E-learnings van Will-Pharma gaven in de evaluatie aan behoefte te hebben aan meer nascholing over PDS.
We zijn dan ook verheugd u te kunnen informeren dat daar opvolging aan is gegeven, in de vorm van een geaccrediteerde E-learning. Deze E-learning behandelt de diagnostiek en de verschillende behandelmogelijkheden van PDS. Door middel van pollvragen wordt u actief bij de theorie betrokken. De E-learning eindigt met een eindtoets. Het gaat hier om een nieuwe nascholing die onlangs is geaccrediteerd.
De nascholing duurt ongeveer 60 minuten en is bedoeld voor huisartsen, praktijkondersteuners, apothekers en diëtisten.
Nieuwe richtlijn PDS
In onderstaande video legt Marten Otten, MDL arts en spreker in deze E-learning, in vijf minuten de belangrijkste verschillen tussen de oude en de nieuwe richtlijn PDS die in november 2022 is gepubliceerd uit. Ook geeft hij aan waarom het belangrijk is om deze E-learning te volgen.
Kosten
Deelnemen aan deze e-learning kan kosteloos.
Wij wensen u een goede en leerzame e- learning!