Gratis oefendagen echografie - onderste extremiteit
Deze oefendagen zijn bedoeld voor echografisten die onvoldoende oefentijd op de praktijk kunnen creëren en behoefte hebben aan deskundige feedback op hun handelen.Prijzen
Datum en locatie
Beroepen
Sprekers
Niek Vink
Docent
Niek is manager van het NT-e. Hij heeft gewerkt als fysiotherapeut in het Handencentrum Utrecht. Dit centrum is gespecialiseerd in de revalidatie van patiënten met aandoeningen aan de bovenste extremiteit. Echografie is voor hem een onmisbaar instrument voor het stellen van een scherpe diagnose. In zijn tijd bij het NT-e heeft Niek zich ook ontwikkeld als deskundige op het gebied van percutane electrolyse. Niek is docent voor diverse opleidingen.Janne Coumou
Docent
Janne is fysiotherapeut in de eerste lijn en past dagelijks echografisch onderzoek en shockwave toe bij musculoskeletale aandoeningen. Sinds zijn kennismaking met echografie in 2013 is hij zeer enthousiast over de toepassing en de toekomst hiervan binnen de fysiotherapie. Niet alleen vanwege de technische aspecten maar ook vanwege het inzicht dat de patiënt hiermee in zijn/haar eigen aandoening gegeven kan worden, zelfs als er niets afwijkends te zien is.MSc. Ruben Heuven
Docent
Ruben is fysiotherapeut en werkt in een eerstelijns orthopedische praktijk in Utrecht. Gretig op zoek naar nieuwe kennis startte hij in 2016 met de opleiding tot manueel therapeut welke hij succesvol afrondde. Vanuit zijn bijzondere interesse in het diagnostisch klinisch redeneren volgde hij daarnaast diverse scholingen in de echografie. Op dit gebied heeft hij zich binnen de praktijk verder ontwikkeld. In 2020 is hij gestart met de opleiding klinische epidemiologie in Amsterdam.Vanuit de praktijk horen wij vaak terug dat:
…men niet aan oefenen toekomt door drukte op de praktijk,
…men behoefte heeft aan feedback van een ervaren echografist,
…men moeite heeft met het aanscannen van bepaalde structuren,
…men nog steeds veel vragen heeft over de apparatuur,
…men behoefte heeft aan meer kennis over de relatie echografie en therapiekeuze.
Fyzzio wil jouw als klant in deze behoefte tegemoet komen. Enkele malen per jaar zal het NT-e in opdracht van Fyzzio opengesteld worden, exclusief voor klanten die bij Fyzzio een echografie apparaat aangeschaft hebben!
Je kunt deze dag alleen of samen met een collega komen om:
te oefenen onder begeleiding van een ervaren echografist
vragen te stellen
echobeelden (casussen) mee te nemen en te bespreken
uitleg over jouw apparaat te krijgen (knoppologie)
Je kunt je evt ook (apart) inschrijven voor de Gratis oefendagen echografie - bovenste extremiteit. Deze vindt 's middags plaats.
Bij de aanvang van het dagdeel wordt er met de aanwezigen een inventarisatie gemaakt van de wensen. Zorg dus dat je op tijd bent!
Kom je beide dagdelen? Dan regelen we een lunch voor je!
Als je alleen komt zullen we je koppelen aan een collega fysiotherapeut.