
Enkel tapen na (sport)trauma (vaardigheid)
Voorkom herhaaldelijk zwikken
Tijdens deze praktische scholing staat de vaardigheid van het tapen van de enkel centraal: veel oefenen, maar ook aandacht voor de valkuilen bij een 'enkeltje'.
07 mei 2025
13:00 - 16:00
189
3 Punten
Nascholing
Physical course - single
Prijzen
Regulier
€ 189
Datum en locatie
07 mei 2025
13:00
16:00
IJsselmeer 34, 3332EX, Zwijndrecht
Beroepen
Doktersassistent
3 Punten
CADD
Triagist
3 Punten
CADD
Doelen
Op de juiste wijze leren tapen van de enkel
Omschrijving
Een verstuikte enkel is een veel voorkomend letsel, dat doorgaans goed in de huisartsenpraktijk kan worden behandeld. Voor de diagnostiek bestaat een helder protocol en voor de behandeling een handzaam schema. Tijdens deze praktische scholing staat de vaardigheid van het tapen van de enkel centraal: veel oefenen, maar ook aandacht voor de valkuilen bij een 'enkeltje'.
Als de enkelband ver is ingescheurd, heeft de enkel nog maar weinig steun. Een tapebandage kan helpen opnieuw zwikken te voorkomen en zo het herstel van de enkelband te ondersteunen.
Programma
- Theorie enkel
- Aanleggen tape bandage
- Zelf oefenen
Leerpunt KOEL
secretariaat@leerpuntkoel.nl
0786193068
34, IJsselmeer, Zwijndrecht, 3332EX