HELP! STRAKS VAL IK DOOR DE MAND?
Help, straks val ik door de mand?! Ziet iedereen niet al mijn onzekerheden door mijn 'professionele' houding?
Iedereen is enthousiast, maar wat als ze eens door hebben dat je niet alles weet? Of wat als je een keer echt een misser maakt? Deze imposter gevoelens komen juist bij hoogopgeleide vrouwen veel voor. Herkenbaar je dit? Deze workshop is speciaal voor jou, als jij de lat ook genadeloos hoog legt voor jezelf. En iets minder geschikt als jij heel goed bent in loslaten en balans.160
4.5 Punten
Online
Live Webinar
Prijzen
Regulier € 160
Datum en locatie
09 mei 2025
09:00
12:00
Online
Beroepen
Verloskundigen
12 May 2022
11 May 2025
4.5 Punten
KNOV
Competenties
Communicatie30 %
Professionaliteit en kwaliteit70 %
Sprekers
Vivian Vietje
Docent
Vivian Vietje is als coach en organisatieadviseur actief binnen de geboortezorg. Daarnaast heeft ze tien jaar ervaring als verloskundige. Met haar achtergrond begeleidt ze zorgverleners individueel en in teamverband, zodat ze met passie en plezier kunnen werken.Doelen
Leerdoelen van de workshop:
De deelnemer leert imposter symptomen te herkennen bij zichzelf en anderen
De deelnemer krijgt inzicht in wat oorzaken voor impostergevoelens zijn
De deelnemer krijgt handvatten hoe hij of zij kan om gaan met deze imposter gevoelens
De deelnemer krijgen meer zelfvertrouwen te geven in zijn of haar capaciteiten als verloskundige en als mens
De deelnemer leert hoe hij of zij om kan gaan met werkenemers met imposter gevoelens
De deelnemer reflecteert op eigen handelen via de STAR-methode
Omschrijving
Iedereen is enthousiast, maar wat als ze eens door hebben dat je niet alles weet? Of
wat als je een keer echt een misser maakt? Deze imposter gevoelens komen juist bij
hoogopgeleide vrouwen veel voor. Herkenbaar je dit? Deze workshop is speciaal voor
jou, als jij de lat ook genadeloos hoog legt voor jezelf. En iets minder geschikt als jij heel goed bent in loslaten en balans.
Tijdens deze vakdag ontdek je waar jouw onzekerheid vandaan komt en wat je kan doen om sterker in je werk te staan, vol vertrouwen!
In de voorbereiding laat je weten waar jij tegen aanloopt. De trainer gaat in op vragen en onderwerpen van de deelnemers.
Dockwerk
Advies en ondersteuning bij samenwerking, communicatie & organisatie voor alle ketenpartners. Laat teams in de zorg vliegen.
Gerelateerde cursussen
08 May
May
13:30
€ 189
€ 189