
In Company - MIO Vaginaal bloedverlies in de vroege zwangerschap
Tijdens deze MIO-bijeenkomst gaan we met elkaar in gesprek over het vaginaal bloedverlies in het 1e trimester. Aan de hand van ingebrachte casus worden dilemma's, beleid en ervaringen met elkaar in een veilige omgeving besproken. Ook voor startende verloskundigen is deze cursus zeer geschikt. Wil je samen met collega's "In company" trainen op locatie neem dan contact op met ans@pellikaantraining.nl.
Prijzen
Beroepen
Competenties
Sprekers
Ans Pellikaan
Verloskundige, Docent Verloskunde Academie Rotterdam, POET-instructeur
De training wordt gegeven door Ans Pellikaan. Zij is ervaren POET (Pre-hospital Obstetric Emergency Training)-instructeur en docent Acute vaardigheden op de verloskunde academie op de Hogeschool Rotterdam.
Doelen
Aan het einde van het programma heeft de cursist:
Programma
Aan de hand van een casus ga je in gesprek over de dilemma's en vragen bij vaginaal bloedverlies in...
Lees meerTijdens deze MIO-bijeenkomst behandelen we met elkaar het vaginaal bloedverlies in het 1e trimester. Vaginaal bloedverlies in een vroege zwangerschap komt in 10% van de zwangerschappen voor. Aan de hand van een zelf ingebrachte casus gaan we met elkaar in gesprek.
Collega verloskundigen vergelijken hun handelen met elkaar en geven elkaar tips en trucs onder begeleiding van de trainer.
Je doet kennis en ervaring op in de begeleiding van zwangeren met vaginaal bloedverlies in de vroege zwangerschap.
Methodisch Intercollegiaal Overleg (MIO) heeft als doel de kwaliteit van zorg te verbeteren. Voor alle vormen van MIO geldt dat het een manier is om zelfreflectie om te buigen naar groepsreflectie.
In company training
In overleg is het ook mogelijk dat deze training wordt uitgevoerd op een door u gewenste locatie en tijdstip.
Neem hiervoor contact op door te klikken op de volgende link.
KNOV: 4 accreditatie punten in categorie C