BLS (Basic Life Support) en AED

AEDBLS/AEDbasic life supportbasic life support instructeurreanimatiereanimatieteam
De BLS en AED cursus is een verplichte jaarlijkse scholing voor zorgverleners. BLS is bij de meeste mensen beter bekend als reanimatie. De Basic Life Support is gebaseerd op de richtlijnen en protocollen van de Nederlandse Reanimatieraad (NRR).
85
2 Punten
Classroom

Prijzen

Regulier € 85
Opmerking : Voor medewerkers die vast in dienst zijn bij TMI - Gratis

Beroepen

Ambulancechauffeur
2 Punten
Register Z
Dermatologie-assistent
2 Punten
Register Z
Endoscopie-assistent
2 Punten
Register Z
Praktijkondersteuner Huisarts (POH)
2 Punten
Register Z
Praktijkondersteuner Ouderenzorg (POH-ouderen)
2 Punten
V&VN

Competenties

Medisch handelen40 %
Kennis en wetenschap40 %
Professionaliteit en kwaliteit20 %

Sprekers

Robert van der Wielen

Docent

Thijs Koekkoek

Docent

Brenda van Komen

Docent

Pascal van Kampen

Docent

Doelen

Na het volgen van deze bijscholing, kun jij:

Samenvatten hoe je een AED gebruikt tijdens de reanimatie van een patiënt.
Aandachtspunten noemen die belangrijk zijn tijdens de stappen van het algoritme reanimatie.
Beredeneren wat de kritische momenten zijn in het algoritme reanimatie in de beroepspraktijk.
Beoordelen wanneer er een reanimatie opgestart moet worden bij een patiënt.
Omschrijving

Omschrijving

Het doel van de BLS training is het toepassen van de basale reanimatiehandelingen met eenvoudige hulpmiddelen en de Automatische Externe Defibrillator (AED). Je leert de stappen die men moet doorlopen wanneer een slachtoffer een hartstilstand heeft. Met deze vaardigheden leer je de kans op overleven van het slachtoffer aanzienlijk te vergroten.

In Nederland worden elke dag veel mensen gereanimeerd. Deze reanimaties vinden zowel binnen als buiten zorgorganisaties plaats. Als zorgprofessional in een ziekenhuis ben je verplicht om een circulatiestilstand te kunnen herkennen. Ook moet je op de juiste manier kunnen alarmeren en je moet een reanimatie kunnen opstarten volgens de richtlijnen van de Nederlandse Reanimatieraad (NRR). Dat je over deze vaardigheden beschikt, is letterlijk van levensbelang voor de patiënten binnen je ziekenhuis.


Functies die kunnen meedoen

  • Algemeen verpleegkundigen
  • Dialyseverpleegkundigen
  • Endoscopieverpleegkundigen
  • Gipsverbandmeesters
  • Hematologieverpleegkundigen
  • Kinderverpleegkundigen
  • Neonatologieverpleegkundigen
  • Obstetrieverpleegkundigen
  • Oncologieverpleegkundigen
  • Operatieassistenten
  • Psychiatrisch verpleegkundigen


TMI

info@tmi.nl
0207173527
12, Processorstraat, Amsterdam, 1033NZ

Gerelateerde cursussen

27 May
May
08:30

Zorg onderwijs Limburg

Classroom
De Witmaeker
4
Het doel van de bijscholing Reanimatie (BLS) & AED is om te leren adequaat te handelen bij een circulatiestilstand d.m.v. reanimatie en het aansluiten van een AED om de overlevingskans van een volwassenen te vergroten.
€ 125
02 Jun
Jun
08:00
€ 1655

Stichting Spoedeisende Hulp bij Kinderen

Physical course - series
De Poort van Riel
18-24
De Advanced Paediatric Life Support (APLS® ) is een 3-daagse bijscholingscursus op het gebied van kinderreanimatie.
€ 1655
05 Nov
Nov
18:00

Huisartsen Utrecht Stad

Classroom
Spoedeisende Hulp Diakonessenhuis Utrecht
2
Na deze scholing: Kan je tijdig een reanimatie behoeftig slachtoffer onderkennen Kan je de reanimatiehandelingen juist uitvoeren Kan je het AED-apparaat correct toepassen Weet je wat je moet doen om een verstikking op te lossen en heb je hiermee geoefend.
€ 50
26 May
May
08:30

FeniksGroup jouw zorgopleider

Classroom
FeniksGroup Beesd
0-2
Om de status van instructeur geldig te houden dient men elke 2 jaar een herhaling instructeursopleiding te volgen. Bovendien moet je in die tijd ook minimaal twee (P)BLS trainingen hebben gegeven, aan minimaal vier cursisten per keer. De herhaling instructeursopleiding kan alleen gevolgd worden door cursisten met een NRR (P)BLS instructeurscertificering.
€ 215
22 May
May
08:30
€ 245

FeniksGroup jouw zorgopleider

Classroom
FeniksGroup Beesd
6-16
Om onderwijs te geven in kinderreanimatie dien je een speciale opleiding te volgen voor Paediatric Basic Life Support (PBLS)-instructeur. In deze opleiding wordt speciale aandacht besteed aan de oorzaken van een hartstilstand bij (jonge) kinderen en de vaardigheden die bij PBLS van toepassing zijn. Alle cursisten die aan de cursus beginnen moeten over een NRR PBLS certificaat beschikken.
€ 245
11 Sep
Sep
19:00

Dokter Drenthe

Classroom
Van der Valk hotel Assen
2
Heb je de basistraining Reanimatie/AED gevolgd en/of volg je jaarlijks een Reanimatie/AED scholing, dan kun je deelnemen aan de herhaling.
€ 85
11 Jun
Jun
09:00

Zuster-055

Classroom
Apeldoorn
7
Onze cursus BHV leert je precies wat je moet doen in geval van calamiteiten. Of het nu gaat om het blussen van een kleine brand, het verlenen van eerste hulp of het veilig evacueren van een gebouw – jij wordt de persoon die snel en effectief kan optreden.
€ 239.97
10 Sep
Sep
19:00
€ 65

Federatie WDH Midden-Nederland

Classroom
WDH nascholingslocatie, Soest
3
Reanimatietraining voor huisartsen, praktijkondersteuners en doktersassistenten.
€ 65
05 Jun
Jun
08:30
€ 320

Emergency Medical School

Classroom
Uden
6-7
In een zorginstelling dienen artsen en verpleegkundigen vanuit hun beroepsuitoefening specialistische reanimatietechnieken toe te kunnen passen. De ILS -cursus richt zich op het optimaliseren van deze spoedeisende hulpverlening aan de patiënt. Op welke wijze start u als professional een reanimatie bij een vitaal bedreigde patiënt?
€ 320
12 Jun
Jun
08:30
€ 1060

QT Time BV

Physical course - series
Houten
14-16
De basiscursus Advanced Life Support is een tweedaagse reanimatie cursus waarin u in teamverband een specialistische reanimatie leert uitvoeren. U dient voor het behoud van certificering iedere twee jaar een eendaagse herhalingscursus te volgen.
€ 1060