Klaslokaal

Sandwichcursus WDH Zuidoost Drenthe | Dag 2

Door Dokter Drenthe

Prijs
€ 150

Inbegrepen
maaltijd
Data
08:45 - 16:30
Unnamed Road, Emmen
Accreditatie
6 punten (ABC1)
Deze scholing is bedoeld voor alle huisartsen en physician assistants werkzaam in de regio Emmen.

Programma voor februari 2026

Op 11 en 18 februari 2026 willen we jullie graag verwelkomen bij Hotel ten Cate voor de eerste sandwichcursus van dit jaar.


We starten de dag met een nascholing van MDL artsen Sarah Bos en John Poels. Zij behandelen dyspepsie, calprotectine bepaling, levercirrose en bespreken welke verwijzingen zinvol zijn.

De tweede helft van de ochtend praat gynaecoloog Aniek Boers ons bij over een hot and happening onderwerp: de overgang.

Op het middagprogramma staat een workshop ‘Visual Thinking Strategies’ (VTS). In de spreekkamer nemen we een bepaalde ‘manier van kijken’ mee die beïnvloed wordt door recente ervaringen, leeftijd, kennis etc. Het kijken naar kunst is een methode die ons leert ervaren hoe we kijken en geeft inzichten die we kunnen toepassen in ons contact met patiënten.


Voor wie?

Deze scholing is bedoeld voor alle huisartsen en physician assistants werkzaam in de regio Emmen.

Company logo
Dokter Drenthe

Dokter Drenthe is de regio-organisatie voor Drentse huisartsen, voorheen bekend als Huisartsenzorg Drenthe (HZD). We zijn de overkoepelende en ondersteunende organisatie voor de Centrale Huisartsendienst Drenthe (CHD: 4 spoedposten), de ketenzorg en de dagpraktijken. Met 150 collega's werken we samen om de huisartsenzorg in Drenthe 24/7 te organiseren.

scholing@dokterdrenthe.nl
0880504000