Jaarlijks SRU symposium

Kleur in een zwart-wit wereld
reumatologiereumatologiezorgKlinische Immunologiesysteemziektenimmuundefficiënties
Op donderdag 10 april 2025 organiseert de Stichting Reumatologie regio Utrecht (SRU) voor de tweede keer het SRU Symposium in Congres- en vergadercentrum In de Driehoek te Utrecht. Zie jij vooral de donkere wolken in ons veranderende zorglandschap met grote uitdagingen op gebied van zorg, onderwijs en onderzoek?! Kom dan naar het SRU symposium Kleur in een zwart-witte wereld! Daar word je bijgepraat over inspirerende initiatieven. Ook vertellen artsen en onderzoekers uit de regio over belangrijke ontwikkelingen en nieuwe onderzoeksresultaten op gebied van de reumatologie en immunologie.
Gratis
5 Punten
Classroom

Prijzen

Gratis

Beroepen

Arts Infectieziekten
5 Punten
NIV
Endocrinoloog
5 Punten
NIV
Gastro-enteroloog
5 Punten
NIV
Hematoloog
5 Punten
NIV
Intensive care
5 Punten
NIV

Competenties

Medisch handelen20 %
Samenwerken20 %
Kennis en wetenschap60 %
Omschrijving

Op donderdag 10 april 2025 organiseert de Stichting Reumatologie regio Utrecht (SRU) voor de tweede keer het SRU Symposium in Congres- en vergadercentrum In de Driehoek te Utrecht.

Zie jij vooral de donkere wolken in ons veranderende zorglandschap met grote uitdagingen op gebied van zorg, onderwijs en onderzoek?!

Kom dan naar het SRU symposium Kleur in een zwart-witte wereld! Daar word je bijgepraat over inspirerende initiatieven. Ook vertellen artsen en onderzoekers uit de regio over belangrijke ontwikkelingen en nieuwe onderzoeksresultaten op gebied van de reumatologie en immunologie. 

Aan bod komen onder meer de eerste resultaten van de RepurpSS II studie in m. Sjögren, digitalisering van zorg, regionaal opleiden, artrose, vasculitis en meer. Bowine Wijffels zal een betoog houden over samenwerking en behandelt in haar lezing de natuur als inspiratiebron.

Daarnaast nodigen we je uit mee te discussiëren over actuele onderwerpen als digitalisering en opleiding.

Graag zien we je op 10 april tijdens het SRU symposium 2025! 


Sickmann Congres Organisatie

erik@sickco.nl
0645693847
20, Raasdorperweg, Lijnden, 1175KW

Gerelateerde cursussen

iDoctor B.V.

E-learning
0-1
Thema-experts bespreken in 30 minuten hun selectie van de belangrijkste medisch wetenschappelijke literatuur van de afgelopen 12 maanden.
Gratis

MedNet

E-learning
In deze aflevering van SpA café bespreken 4 reumatologen de belangrijkste veranderingen in de ASAS-EULAR aanbevelingen en de implicaties voor Nederlandse reumatologen. Aan de hand van praktische casuïstiek bespreken zij met elkaar, én met kijkers, de relevantie voor de klinische praktijk.
Gratis

MedNet

E-learning
In SpA café 3 gaan reumatologen en pijnexperts met elkaar in gesprek over uitdagingen bij de behandeling van chronische pijn bij patiënten met spondylarthropathieën. De experts delen hun kennis en ervaringen en we gaan oefenen met casuïstiek.
Gratis
04
Oct
2022
15
May
2025

MedNet

E-learning
1-2
In deze aflevering van SpA café gaan reumatologen met elkaar in gesprek over Treat-to-Target (T2T) bij axiale spondyloartritis. De experts delen evidence hierover en bespreken ook hun ervaringen bij implementatie in de praktijk.
Gratis
06 Nov
Nov
15:00
€ 4500

Fontys voor Professionals

Physical course - series
Fontys Hogeschool
0-30
Reumapodotherapie speelt een cruciale rol in de gezondheidszorg voor patiënten met reumatische aandoeningen. Door de complexiteit van voetklachten die vaak gepaard gaan met deze aandoeningen, is gespecialiseerde kennis vereist. De opleiding tot reumapodotherapeut biedt deze expertise, waarbij afgestudeerden niet alleen leren om voet- en enkelklachten te diagnosticeren en behandelen, maar ook om samen te werken binnen een multidisciplinair team. Dit zorgt voor een holistische benadering van de patiëntenzorg en draagt bij aan een betere levenskwaliteit voor de patiënten.
€ 4500
01 Sep
Sep
15:00
€ 5750

Saxion hogeschool

Physical course - series
fontys eindhoven
840
Een groot deel van de mensen met een reumatische aandoening ontwikkelt vroeg of laat voetklachten. Deze geven pijn, zorgen voor beperkingen en hebben zo direct invloed op de kwaliteit van leven. De behandeling van voetklachten bij mensen met een reumatische aandoening is complex, waardoor een multidisciplinaire aanpak essentieel is. De podotherapeut is onmisbaar in de diagnostiek en het herkennen van voetsymptomen gerelateerd aan een reumatische aandoening.
€ 5750
Gratis

MEDtalks.nl

E-learning
Terug te kijken bij MEDtalks: een nascholing die dieper ingaat op een belangrijk onderwerp: aangeboren afweerstoornissen. Artsen aan tafel zullen praten over de grootste uitdagingen bij deze afweerstoornissen, zoals (tijdige) herkenning ervan en zoomen specifiek in op antistofdeficiënties.
Gratis