E-learning: Voeding tijdens de zwangerschap
Met deze e-learning van het Voedingscentrum ben je helemaal op de hoogte van de laatste inzichten op het gebied van voedingsadviezen voor zwangere vrouwen. Na de e-learning kun je aanstaande ouders nog beter informeren en ondersteunen bij gezond en veilig eten en drinken tijdens de zwangerschap. De e-learning volg je gratis en gemakkelijk wanneer het jou uitkomt en levert 2 accreditatiepunten.Prijzen
Beroepen
De e-learning Voeding tijdens de zwangerschap is bedoeld voor professionals die werken met zwangere vrouwen, zoals verloskundigen, diëtisten, gynaecologen en OG-verpleegkundigen.
Als professional is het jouw rol om de aanstaande ouders te informeren over gezonde en gevarieerde voeding tijdens de zwangerschap. Het is daarom belangrijk om goed op de hoogte te zijn van de laatste inzichten op het gebied van voedingsadviezen voor zwangeren. Na het volgen van deze e-learning kun je aanstaande ouders nog beter informeren en ondersteunen op het gebied van voeding. Verloskundigen hebben meegedacht bij de ontwikkeling van deze e-learning.
Het doorlopen van de e-learning is gratis en duurt inclusief de toets ongeveer één uur en 50 minuten. De e-learning hoef je niet in één keer af te ronden. Alleen de toets moet je wel afmaken als je eraan begonnen bent.
Indien jouw kwaliteitsregister de e-learning Voeding tijdens de zwangerschap geaccrediteerd heeft, ontvang je voor het volgen accreditatiepunten. Bekijk voor meer informatie over accreditatie en de e-learning de vraag en antwoord pagina.