Groepsleertherapie IOPT
In deze groepsleertherapie IOPT die voor de VGCT en NVP (PT/KP-opleiding) geldt als 25 uur leertherapie werken we met genogrammen om te onderzoeken waar je vandaan komt, met zelfontmoetingen uit de Identiteitsgerichte Psychotraumatherapie (IOPT) om te kijken wie je bent en wat je wilt.1250
25 Punten
Classroom
Prijzen
Regulier € 1250
Beroepen
Cognitief gedragstherapeut
25 Punten
VGCt
Gedragstherapeut
25 Punten
VGCt
Psychotherapeut
25 Punten
NVP
Omschrijving
Datum: 1 september 2021
Tijd: 9-17u
Locatie: Zielsbelang, Nico Scheepmakerpad 14, Culemborg
In deze groepsleertherapie IOPT die voor de VGCT en NVP (PT/KP-opleiding) geldt als 25 uur leertherapie werken we met genogrammen om te onderzoeken waar je vandaan komt, met zelfontmoetingen uit de Identiteitsgerichte Psychotraumatherapie (IOPT) om te kijken wie je bent en wat je wilt.
Maximaal aantal deelnemers: 8
Aanmelden tot 6 weken voor aanvang, dus half augustus 2021
Kosten: 1250 euro.
Zielsbelang
Walter de Vries biedt specialistische GGZ psychotherapie die door de zorgverzekeraar wordt vergoed, op basis van verwijzing door de huisarts. De praktijk is aan het Nico Scheepmakerpad 12 in Culemborg. Verder ben ik aangesloten bij netwerkorganisatie stichting 1NP voor basis- en specialistische GGZ (www.1np.nl) en met diverse collega-praktijken in de regio, waaronder Guido Machielsen, klinisch psycholoog/seksuoloog/relatietherapeut te Maarssen. Meer info over mij vind je op: over Zielsbelang.