E-learning - Ventilator Dräger Evita 4
Prijzen
Beroepen
De meeste intensive care patiënten worden (tijdelijk) mechanisch beademd. De Evita 4 van Dräger is een ventilator die speciaal gericht is op gebruik in de Intensive Care Unit (ICU). De Evita 4 ondersteunt diverse beademingsmodi. Hierdoor kunnen verschillende beademingsstrategieën worden toegepast die zo goed mogelijk aansluiten op de behoefte van de patiënt.
In deze training kun je leren hoe je de Dräger Evita 4 bedient. Hierbij wordt speciale aandacht besteed aan het instellen van de verschillende beademingsmodi en bijbehorende alarmgrenzen. De cursus bestaat uit een theorie en een simulatiegedeelte. De volgende onderwerpen behandeld:
- Bediening en instelling van de Dräger Evita 4
- Verschillende beademingsmodi
- Alarmgrenzen en alarmen
Verder worden logboek en speciale functies behandeld. De cursus sluit af met een toets die bestaat uit meerkeuzevragen en oefeningen. Deze kunt u één keer herkansen.