Dialyse toets

dialyse
Met deze dialysetoets hopen wij inzicht te krijgen in de sterke en zwakkere kanten van verpleegkundigen.
18.75
4 Punten
E-learning

Prijzen

Regulier € 18.75

Beroepen

Praktijkondersteuner Ouderenzorg (POH-ouderen)
01 Dec 2020
01 Dec 2021
4 Punten
V&VN
Praktijkverpleegkundige huisartsenzorg (PVH)
01 Dec 2020
01 Dec 2021
4 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist algemene gezondheidszorg
01 Dec 2020
01 Dec 2021
4 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist chronische zorg bij som. aandoeningen
01 Dec 2020
01 Dec 2021
4 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist geestelijke gezondheidszorg
01 Dec 2020
01 Dec 2021
4 Punten
V&VN

Competenties

Medisch handelen40 %
Kennis en wetenschap60 %
Omschrijving

Welkom bij de digitale toetsing van de afdeling dialyse van Noordwest Ziekenhuisgroep.


Met behulp van het digitale leersysteem van E-nursing, platform voor online zorgcursussen, hebben we deze dialysetoets opgesteld samen met een aantal verpleegkundigen van onze afdeling.

Wij hopen dat jullie het een leuke manier van leren en toetsen vinden.

Wij verwachten dat een aantal vragen tot discussie zal leiden. Dit is zeker gewenst!

Met de toets hopen wij inzicht te krijgen in de sterke en zwakkere kanten van het team zodat wij adequate scholing kunnen gaan geven.

E nursing

info@e-nursing.nl
0223237007
2704, Malzwin, Julianadorp, 1788XP

Gerelateerde cursussen

PAOFarmacie

Incompany
3
De nascholing Farmacotherapie bij dialyse gaat in op de effecten die dialyse kan hebben op de farmacokinetiek van geneesmiddelen. In de cursus is aandacht voor de epidemiologie van nierfunctievervangende technieken en de invloed die dialyse heeft op de kwaliteit van leven. Verder wordt ingegaan op de pathofysiologie bij het eindstadium nierfalen en de verschillende dialysetechnieken die er zijn en hoe het medicatiegebruik hierop kan worden afgestemd. Aan de hand van praktijkvoorbeelden leert u hoe u farmacotherapie bij dialyse kan optimaliseren.
Op aanvraag
01 Oct
Oct
12:30
€ 245

PAOFarmacie

Classroom
BCN Utrecht
3.5
In Nederland dialyseren ongeveer 6.500 mensen. Er zijn grofweg twee typen dialyse: hemodialyse en peritoneale dialyse. Beide typen kunnen zowel in een dialysecentrum als thuis plaats vinden. Dialysepatiënten zijn grootverbruikers van medicatie. Behalve medicatie specifiek bij dialyse, gebruiken deze patiënten ook veel medicatie in verband met co-morbiditeit die samenhangt met het eindstadium nierfalen. Daarnaast komen medicatiefouten vaak voor bij dialysepatiënten. Verder kan dialyse de farmacokinetiek van geneesmiddelen beïnvloeden en zo effect hebben op de werking en de veiligheid van geneesmiddelen.
€ 245