Klaslokaal

ACR Review

Door Benecke

ACR Review

Prijs
€ 40
Accreditatie
In aanvraag
Tijdens een gevarieerd programma delen opinieleiders van de bekende deelspecialismen precies wat u niet had mogen missen van de ACR 2024 die van 14 t/m 19 november plaatsvindt in Washington, D.C. Deze experts selecteren en volgen het meerdaagse congres voor u en brengen verslag uit van de meest relevante sessies. Daarbij is dit belangrijkste vaknieuws al voor u vertaald naar de Nederlandse praktijk.

Doelgroep

De ACR Review is bedoeld voor reumatologen, Verpleegkundig Specialisten, Physician Assistants & artsen in opleiding voor deze specialismen.


Annuleringsvoorwaarden

Annulering van deelname is uitsluitend schriftelijk mogelijk. Uw schriftelijke annulering (e-mail of post) dient uiterlijk 2 weken voor aanvang van de bijeenkomst bij de Deelnemersadministratie van Benecke binnen te zijn. Tot deze datum wordt het inschrijfgeld gerestitueerd. Na deze datum bent u het volledige bedrag verschuldigd en kan geen restitutie meer plaatsvinden.

Sprekers

DJ
Dr. Jeska de Vries
Reumatoloog
DM
Dr. Marc Kok
Reumatoloog/ Internist
DC
Dr. Calin Popa
Reumatoloog
Pd
Prof. dr. Tom Huizinga
Hoogleraar Reumatologie
Company logo
Benecke
deelnemersadministratie@benecke.nl