Online training: Didactische vaardigheden
Prijzen
Beroepen
Sprekers
Agaat Poorts
Docent PAO
Agaat is opleidingskundige en psycholoog. Ze heeft ruim 20 jaar ervaring op het snijvlak van de opleidingskunde en psychologie. Zo werkte ze onder andere als assessmentpsycholoog en als trainer en adviseur op het gebied van de vormgeving van opleidingstrajecten. Al jaren traint zij professionals in de didactische vaardigheden die zij nodig hebben om zelf succesvolle en leerzame trainingen te kunnen geven. Ook heeft ze ruime expertise in het ontwikkelen van e-learnings, op onder andere dit gebied.Doelen
Na afloop van deze training…
Onze training didactische vaardigheden is volledig online en helpt je op weg met de ontwikkeling van jouw trainersvaardigheden. We reiken je theoretische principes geïllustreerd met voorbeelden aan. De voorbeelden zijn gericht op jouw werksetting, maar zijn soms ook breder ingestoken. De theorie en voorbeelden ga je vervolgens direct in je eigen praktijk toepassen. Tijdens de online training ontwerp of verbeter je het draaiboek van een training die je zelf wilt geven. Een sterke koppeling tussen theorie en praktijk dus.
De training bestaat uit zes hoofdstukken: een training ontwikkelen; leerstijlen; breinleren; werkvormen; vaardigheden van de trainer en weerstand in groepen. De online training didactische vaardigheden biedt een intensief programma met een doorlooptijd van ongeveer 7 weken.