Live webinar
Vervolgscholing Cervixscreening Afwijkingen Vulva
Door Bevolkingsonderzoek Nederland
Vervolgscholing Cervixscreening Afwijkingen Vulva
Prijs
€ 25
Datum
16 sep. 2026
Tijd
19:30 - 21:00
Accreditatie
2 punten (CADD)
Verdiep je kennis – volg een Vervolgscholing cervixscreening! Ben jij zorgprofessional bij een huisartsenpraktijk en heb je al ervaring met het maken van uitstrijkjes? Dan zijn onze online vervolgscholingen perfect om je expertise verder uit te breiden. Kies de workshop die past bij jouw leerbehoefte en blijf scherp in je vak! Deze scholingen worden gegeven door een gynaecoloog of verpleegkundig specialist gynaecologie, samen met een docent deskundigheidsbevordering.
Vulvaire klachten zoals jeuk of pijn zijn niet altijd een schimmelinfectie. Wat doe je als je een wit vlekje ziet op de vulva tijdens het uitstrijkje? In deze scholing leer je:
- Verschillende afwijkingen aan de vulva herkennen
- Jouw rol als zorgprofessional bij het signaleren en communiceren naar de patiënt
- Praktische tips van een docent deskundigheidsbevordering, samen met een gynaecoloog of verpleegkundig specialist gynaecologie
Competenties
Medisch handelen60%
Kennis en wetenschap40%

Bevolkingsonderzoek Nederland
info@bevolkingsonderzoeknoord.nl


