Live webinar

Back-to-the-basics: Basale echoscopie in de verloskunde voor 1e en 2e lijn

Door SCEM

Prijs
€ 59
Datum
10 nov. 2026
Tijd
19:30 - 21:15
Accreditatie
0-2 punten
Echoscopie is een onmisbaar onderdeel van de verloskundige zorg. Juist bij onderzoeken die dagelijks worden uitgevoerd, kunnen kleine verschillen in beeldvorming of meting gevolgen hebben voor de beoordeling en het verdere beleid.

Tijdens dit webinar gaan we terug naar de basis. Aan de hand van echobeelden, praktische voorbeelden en casuïstiek bespreken ervaren echoscopisten een aantal veelvoorkomende onderzoeken. Wat moet je goed in beeld brengen? Hoe voer je een betrouwbare meting uit? Welke valkuilen liggen op de loer en wanneer vraagt een bevinding om verdere actie?

 

Onderwerpen die aan bod komen, zijn:

• een betrouwbare CRL-meting

• wat je naast de zwangerschap ziet in de uterus en adnexen

• beoordeling van de cervix

• biometrie, vruchtwater en het gebruik van de doppler

Wil jij ook je kennis opfrissen en alle details weer even op een rijtje hebben, kijk dan vooral mee!

Competenties

Medisch handelen80%
Kennis en wetenschap20%
Company logo
SCEM

Wij willen professionals helpen de zorg te verbeteren. En daarom ontwikkelen en organiseren we (na)scholingsprogramma’s. Programma’s die je terugvoeren naar de gemeenschappelijk kern waarin we elkaar vinden; namelijk de patiënt. Geïnteresseerd in onze nascholingen, vul het formulier Houd mij op de hoogte in op www.scem.nl

scem@scem.nl
0345576642