Helaas, deze cursus is verlopen
De accreditatieperiode voor deze cursus is verstreken. Hieronder vind je vergelijkbare cursussen die nu beschikbaar zijn.
Gerelateerde cursussen

Live webinar
05 feb 2027
Casuistiekbespreking Overgang-spreekuur
Stichting DOKh
4 punten
€ 295

Klaslokaal
30 okt 2026 +2
•Zwaag
Overgang Spreekuur Ondersteuner Huisarts - Hoorn
Stichting DOKh
30 punten
€ 2250

Klaslokaal
06 nov 2026 +2
•Nijkerk
Overgang Spreekuur Ondersteuner Huisarts - Nijkerk
Stichting DOKh
30 punten
€ 2250
Live webinar
Casuistiekbespreking Overgang-spreekuur
Door Stichting DOKh
Prijs
€ 295
Hercertificering voor Overgang Spreekuur Ondersteuner Huisartsen met een eigen spreekuur. In deze online bijeenkomst gaan deelnemers, onder begeleiding, met elkaar in gesprek over casuïstiek die ze hebben meegemaakt en waar ze een vraag over hebben.
Deze online training is een hercertificering voor de Post-MBO opleiding Overgang Spreekuur Ondersteuner Huisarts.
Voor doktersassistenten die de opleiding Overgang Spreekuur Ondersteuner Huisarts hebben afgerond en enige tijd aan het werk zijn biedt Stichting DOKh Casuïstiekbesprekingen aan. Hierin gaan deelnemers, onder begeleiding, met elkaar in gesprek over casuïstiek die ze hebben meegemaakt en waar ze een vraag over hebben.
Sprekers
IW
Inge Wijnands
Speaker

Stichting DOKh
Meer cursussen
Prijs
€ 295
Sprekers
IW
Inge Wijnands
Speaker

Stichting DOKh






















































































