GMP & GDP Driedaagse
Op 26, 27 en 28 maart 2024 organiseert Pharmatech de 8e editie van de GMP & GDP Driedaagse. Drie dagen lang delen deskundigen uit de farmaceutische branche en daarbuiten hun kennis en ervaring tijdens interactieve workshops.Prijzen
Beroepen
Competenties
Hét evenement over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van GMP & GDP
Op 26, 27 en 28 maart 2024 organiseert Pharmatech de 8e editie van de GMP & GDP Driedaagse. Drie dagen lang delen deskundigen uit de farmaceutische branche en daarbuiten hun kennis en ervaring tijdens interactieve workshops. Het programma ligt in eigen handen: bepaal zelf of je één, twee of alle drie dagen wilt deelnemen en selecteer de voor jou interessante onderwerpen uit 39 verschillende workshops.
We behandelen onderwerpen die betrekking hebben op de meest recente ontwikkelingen en innovaties binnen Good Manufacturing Practice (GMP) en Good Distribution Practice (GDP). Daarnaast omvat het programma een aantal workshops die gericht zijn op de dynamiek van een effectieve samenwerking binnen een team.
Tarieven
De prijs per workshop bij deelname aan 1 workshop bedraagt € 200,-.
De prijs per workshop bij deelname aan 2-4 workshops bedraagt € 185,-.
De prijs per workshop bij deelname aan 5-9 workshops bedraagt € 160,-
De prijs per workshop bij deelname aan 10-14 workshops bedraagt € 145,-.
De prijs bij deelname aan 15 workshops bedraagt € 2.050,-.