Leergang Persoonlijk Leiderschap

werk-privebalansleiderschapPersoonlijk leiderschapcoachingprofessionele performance
Veel en efficiënt produceren én voldoen aan alle hoge verwachtingen is best een opgave. Dus vraag jij je wel eens af hoe je beter kunt omgaan met dingen die je raken in je organisatie? Hoe je meer impact kunt hebben op je omgeving? Of hoe je je rol als collega, manager of vakgroepleider optimaal invult? Simpelweg: hoe je gelukkiger wordt in je werkende leven? Dan is deze leergang voor het verstevigen van je persoonlijke en professionele performance, energieniveau en werkgeluk echt iets voor jou.
09:00 - 17:00
6650
40 Punten
Klaslokaal

Prijzen

Regulier € 6650
Inclusief : overnachtingen, alle maaltijden, een variëteit aan koffie en thee, water, fruit en lekkere tussendoortjes

Beroepen

Anesthesioloog
06 Nov 2025
05 Nov 2026
40 Punten
ABAN, ABAN-C2
Arts beleid en advies KNMG
06 Nov 2025
05 Nov 2026
40 Punten
ABAN-C3, ABAN
Arts indicatie en advies KNMG
06 Nov 2025
05 Nov 2026
40 Punten
ABAN, ABAN-C3
Arts infectiebestrijding KNMG
06 Nov 2025
05 Nov 2026
40 Punten
ABAN, ABAN-C3
Arts Internationale Gezondheidszorg en Tropengeneeskunde KNMG
06 Nov 2025
05 Nov 2026
40 Punten
ABAN, ABAN-C3

Doelen

Dit levert het je op:

Je haalt meer voldoening, energie en plezier uit je werk.
Je krijgt een betere werk-privé balans.
Je staat steviger in je schoenen en ervaart meer rust en zelfvertrouwen.
Je bent beter in staat om je grenzen te voelen en aan te geven.
Je ontwikkelt prettigere en effectievere relaties met collega’s en patiënten.
Je wordt authentieker en autonomer en maakt keuzes die bij jou passen.
Je wordt een vitaler mens en een gelukkiger dokter.
Omschrijving

SPIEGELS

Iedere deelnemer heeft individuele vragen om aan te werken. Daarnaast is er sprake van een groepsproces, net als op je werk. Dat maakt dat je in een uiterst realistische leersituatie terechtkomt. Wat je in je dagelijkse werk moeilijk vindt, zal je ook in de leergroep tegenkomen en lastig vinden. Wat je bij je collega’s oproept, roep je ook bij de andere groepsleden op. In deze groep word je je dus heel snel bewust van het effect dat jouw houding en gedrag heeft op anderen. En op jezelf.

Je krijgt daardoor niet alleen van de leergangcoach en de vier gastdocenten, maar ook van de andere deelnemers een spiegel voorgehouden. Dat gebeurt op een veilige en vertrouwde manier, wat het leren in een groep uiterst effectief maakt. Daarnaast is het heel prettig om in een groep gelijkgestemden te verkeren met wie je ervaringen uitwisselt en samen optrekt. Het is bemoedigend om te merken dat je niet de enige dokter bent die worstelt met een persoonlijk vraagstuk en die op zoek is naar meer (werk)geluk.

Soms denkt iemand dat je leiding moet geven aan anderen om aan persoonlijk leiderschap te werken. Dat is niet het geval. Persoonlijk leiderschap gaat in eerste instantie over leiding geven aan jezelf. Pas als je dat kunt, is leidinggeven aan anderen een reële mogelijkheid.



De Hele Dokter | Hoogstpersoonlijke opleidingen voor artsen

dickhoutman@deheledokter.nl
51, Hoogstraat, Weesp, 1381VV

Gerelateerde cursussen