Teach The Teachers Plus: Basisvaardigheden feedback geven 2026-I

trainingwerkorganisatiecoaching
Het opleiden van AIOS vindt voor een groot gedeelte plaats op de werkvloer. In deze workshop wordt geleerd hoe werkmomenten effectief en efficiënt ingezet kunnen worden als leermomenten. Daarbij is het geven van gestructureerde feedback essentieel.
13:00 - 17:00
270
3 Punten
Klaslokaal

Prijzen

Regulier € 270
Opmerking : Medewerkers OOR ziekenhuizen € 220

Beroepen

Anesthesioloog
15 Sep 2025
14 Sep 2026
3 Punten
ABAN
Arts
15 Sep 2025
14 Sep 2026
3 Punten
ABAN
Arts beleid en advies KNMG
15 Sep 2025
14 Sep 2026
3 Punten
ABAN
Arts indicatie en advies KNMG
15 Sep 2025
14 Sep 2026
3 Punten
ABAN
Arts infectiebestrijding KNMG
15 Sep 2025
14 Sep 2026
3 Punten
ABAN

Sprekers

Drs. R. Burgerhout - Van Turennout

Onderwijskundig adviseur, LUMC

Doelen

Het weten van de impact die feedback kan hebben op de ontwikkeling van de AIOS op de werkvloer.
Het oefenen in verwoorden van feedback op verschillende aspecten in het functioneren van de AIOS (naast het medisch handelen ook de organisatie en communicatie).
Het oefenen met constructief feedback geven aan de hand van verschillende methodes.
Omschrijving

Opzet

De actuele stand van zaken over feedback op de werkplek en de effectiviteit ervan worden besproken. Dit wordt gekoppeld aan ervaringen met eigen aios en hun handelen waarop feedback gegeven kan worden. Nadat methodieken zijn toegelicht wordt door de deelnemers vooral geoefend met het toepassen hiervan.

Toelatingsvoorwaarden

Voorwaarde om workshops uit het Plusprogramma te volgen is dat u de Basiscursus Teach The Teachers hebt gevolgd.

Doelgroep

Medisch specialisten die AIOS opleiden en die de Basiscursus TEACH THE TEACHERS reeds hebben gevolgd.

Boerhaave Nascholing

Boerhaave Nascholing is er voor medisch- en zorgprofessionals die altijd doorgaan met leren. Als onderdeel van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) bieden wij kwalitatieve en geaccrediteerde nascholing aan. De leerstof uit onze cursussen kunt u als huisarts of medisch specialist direct in de praktijk toepassen.
boerhaavenascholing@lumc.nl
0715268500
10, Rijnsburgerweg, Leiden, 2333AA