LHV Huisartsendag 2021 - online of op locatie

huisartsenhuisartshuisartsenpraktijkFysieke activiteitonlinetoekomstpositieve gezondheiddatabig dataethischethische dilemma'sethische dilemma’sskillsskills lab
Op 2 oktober organiseert de LHV deze dag voor alle huisartsen. U kunt kiezen hoe u wilt deelnemen. Fysiek op de locatie in Den Haag of online vanuit huis of waar u maar wilt. Het thema van de dag is ‘Op naar morgen’. We hebben een bewogen periode achter de rug en die is nog niet voorbij. Toch blikken we voorzichtig weer vooruit. Tijd om inspiratie op te doen, kennis bij te spijkeren en elkaar te ontmoeten. Met sessies over thema’s als positieve gezondheid, slim gebruik van data, ethische dilemma’s, en diverse skills labs. Of u er nu voor kiest om deze dag online te volgen of op locatie in Den Haag deel te nemen, inspiratie en interactie staan centraal.
150
4 Punten
Klaslokaal

Prijzen

Regulier € 150
Inclusief : Catering en btw
Opmerking : Kosten tickets bij deelname op locatie, voor prijzen deelname online zie beschrijving
Kortingen
€ 75
Alleen voor leden
Lid van de LHV
€ 60
AIOS Huisartsgeneeskunde

Beroepen

Competenties

Kennis en wetenschap30 %
Maatschappelijk handelen en preventie40 %
Professionaliteit en kwaliteit30 %

Programma

Omschrijving

Online: vanuit huis of waar u maar wilt

Op welke manier u ook deelneemt, het programma start om 9.30 uur met een plenaire opening. Volg daarna uw favoriete sessies in twee rondes op locatie of online.


Prijzen online deelname Huisartsendag

Online deelname voor huisartsen die geen lid zijn van de LHV is € 100,-

Online deelname voor LHV-leden  € 50,-

Online deelname AIOS € 35,- Het bedrag á 35 euro wordt van uw SBOH scholingsbudget in mindering gebracht.



Programma

Inloop: 9.00 – 9.30 uur (alleen op locatie)

Komt u naar de locatie in Den Haag? Dan staat de koffie vanaf 9.00 uur voor u klaar. En kunt u uw collega’s en de LHV ontmoeten.

Opening | Op naar morgen: 9.30 – 10.00 uur

LHV-voorzitter Mirjam van ‘t Veld opent de dag met haar ervaringen uit de eerste 100 dagen als voorzitter. Samen met u kijkt ze vooruit: wat zijn de thema’s van vandaag en morgen? Wat kunt u van de LHV verwachten?

Ronde 1: 10.15-11.30 uur

Na de plenaire opening kunt u kiezen uit twee rondes met diverse sessies. U maakt vooraf de keuze of u op locatie of online deel wilt nemen. Een combinatie is niet mogelijk. U kunt een keuze maken uit sessies over thema’s als positieve gezondheid, slim gebruik van data, ethische dilemma’s, en diverse skills labs.

Pauze: 11.30 - 11.45 uur

Ronde 2: 11.45 -13.00 uur

Afsluiting | De blik vooruit: 13.00 – 13.20 uur

Met LHV-voorzitter Mirjam van ‘t Veld bespreekt onze dagvoorzitter wat de dag aan inzichten heeft opgeleverd en we vragen u om uw ervaringen te delen. Daarna sluiten we af met live entertainment. Wat dat precies is, is nog een verrassing.

Lunch en ontmoeting 13.20 – 15.00 uur (alleen op locatie)

Tijdens de lunch heeft u alle tijd om bij te praten met collega’s en kunt u voor persoonlijk advies terecht bij onze LHV-experts. Stel uw vragen over onder meer uw juridische en financiële vragen waar u in uw werk of praktijkvoering tegenaan loopt of vraag advies over werkgeverschap, cao, (ver)bouwen en huisvesting en andere vraagstukken waar wij u mee kunnen helpen. Handig: u kunt uw instrument(en) meenemen om deze te laten ijken.


Sessies

Voor het volledige sessieaanbod klik hier.


Bekostiging van de huisartsenzorg vandaag en morgen - Marjolein van Harten, Ad Vermaas (alleen op locatie)

  • Krijg beter inzicht in de bekostiging van nu en mogelijke wijzigingen in de bekostiging van ‘morgen’.

De niet zelfredzame patiënt, hoe gaat u hiermee om? - Mariëlle Schingenga, Petra Stad

  • Over een integrale aanpak voor patiënten met hoge gezondheidsrisico’s en problematiek in meerdere leefdomeinen.

Het verduurzamen van uw huisartsenpraktijk in theorie en praktijk - Dennis Pot, Iris Wichers

  • Praktische handvatten waar u morgen al mee aan de slag kunt.

Medische gegevens; met wie mag u ze delen? - Pleunie Schalkwijk, Swanehilde Kooij, Aimée de Heij

  • Aan de hand van voorbeelden uit de praktijk komt u te weten wat wel en niet mag.

Ethische dilemma’s voor dokters - Gert van Dijk (alleen op locatie)

  • Over hoe je als huisarts in het dagelijks werk omgaat met ethische dilemma’s.

Skills-lab (alleen op locatie)

  • Zin om uw vaardigheden op te frissen of nieuwe skills te leren? Dat kan in het LHV skills lab.

Motiveren kun je leren: breng medewerkers en collega’s in beweging - Deborah Fortuyn

  • Krijg inzicht in de drijfveren van medewerkers en collega’s en hoe deze het beste tot hun recht komen.

Hoe werkt en leeft u breinvriendelijk(er)? - Ulrika Léons (alleen online)

  • Zet de stap richting een vriendelijker leven voor uw brein.

De 5 belangrijkste spelregels voor declareren - Marjolein van Harten, Ad Vermaas (alleen online)

  • Leer hoe u uw declareergedrag kunt verbeteren.

Welkom in de digitale spreekkamer - Floor Rolf, Sarah van der Vlerk

  • Ervaar het verschil tussen digitale en live consulten met patiënten.

Positieve gezondheidszorg in de huisartsenpraktijk - Eva Kuiper, Pieter Jansen

  • Over het oplossingsgericht werken, waarmee u morgen al aan de slag kunt.

Slim gebruik van data voor de huisarts als ondernemer - Koos ten Thije, Wieteke van de Sande

  • Als u huisarts bent, neemt u regelmatig beslissingen over de zorgverlening en praktijkvoering van uw praktijk. Op basis van welke informatie neemt u die beslissingen?






Landelijke Huisartsen Vereniging

academie@lhv.nl
1200, Mercatorlaan, Utrecht, 3528BL

Gerelateerde cursussen