Helaas, deze cursus is verlopen

De accreditatieperiode voor deze cursus is verstreken. Op onze hoofdpagina kunt u andere beschikbare cursussen vinden.

Medische kennis en Triage voor assistenten van verloskundigen

triagetriage voor assistentenverloskundigenprioriteiten stellengrenzen trekken
Hoe zit dat met al die hormonen? Wat betekent Cibi, Aara, cholestase of mastitis? Triageren in de verloskundigenpraktijk… hoe doe je dat? DOKh bied je deze leerzame, interactieve scholingsmiddag waarin je medische kennis wordt opgefrist en je de fijne kneepjes van een goed triagegesprek leert. Na deze training ben je weer helemaal up-to-date.
195
4 Punten
Klaslokaal

Prijzen

Regulier € 195
Opmerking : Indien je kiest voor eenmalige afschrijving van je cursusgeld, ontvang je een korting van € 5,00
Kortingen
€ 25
Abonnementskorting

Beroepen

Verloskundigen
4 Punten
KNOV

Sprekers

Lisette Hummel

Praktijkassistente
Praktijkassistente met verpleegkundige achtergrond
Omschrijving

Medische kennis en Triage voor assistenten van verloskundigen

Hoe zit dat met al die hormonen? Wat betekent Cibi, Aara, cholestase of mastitis? Triageren in de verloskundigenpraktijk… hoe doe je dat? 

DOKh bied je deze leerzame, interactieve scholingsmiddag. Je medische kennis wordt opgefrist en je leert de basis van het voeren van een goed triagegesprek. Waar loop je verder tegenaan in de praktijk? Het is heel leuk en erg leerzaam om te bespreken hoe assistenten in verschillende praktijken werken. Na deze training ben je weer helemaal up-to-date.

Leerdoelen:

Na de training kan je:

  • de verschillende hormonen en hun functies benoemen die een rol spelen rondom zwangerschap en kraambed
  • de meest voorkomende verloskundige termen benoemen die in het zwangerschapsdossier genoteerd worden en uitleggen wat ze betekenen

En heb je deze basiskennis van triage:

  • welke vragen je moet stellen
  • hoe je prioriteiten stelt
  • wanneer acute hulp noodzakelijk is
  • wanneer de verloskundige terug moet bellen 
  • wat je zelf kunt afhandelen

Certificaat:

Na de training ontvang je een digitaal bewijs van deelname.


Wil je dieper ingaan op bloeddruk meten en prikken van bloedsuikers? Schrijf je dan ook in voor de scholing Praktische Vaardigheden voor assistenten van verloskundigen die op dezelfde dag plaatsvindt. Voor deelnemers die beide scholingen volgen, verzorgen we een lekker lunch!



Stichting DOKh

secretariaat@dokh.nl
0725279100
6, Robijnstraat, Alkmaar, 1812RB