e-Xpert: Lean in het ziekenhuis

leanLean werkenlean tools
Met de e-learningmodule ‘e-Xpert: Lean in het ziekenhuis’ worden de verschillende ziekenhuismedewerkers op een efficiënte en praktijkgerichte wijze geschoold in de Lean-principes en Lean-tools. De module is zowel geschikt voor medici als niet-medici en bevat vele praktijkvoorbeelden die ontleend zijn van de werkvloer.
40
2 Punten
E-learning

Prijzen

Regulier € 40

Beroepen

Praktijkondersteuner Ouderenzorg (POH-ouderen)
2 Punten
V&VN
Praktijkverpleegkundige huisartsenzorg (PVH)
2 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist algemene gezondheidszorg
2 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist chronische zorg bij som. aandoeningen
2 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist geestelijke gezondheidszorg
2 Punten
V&VN

Competenties

Samenwerken20 %
Communicatie40 %
Organisatie en financiering40 %
Omschrijving

Productomschrijving:

Met de e-learningmodule ‘e-Xpert: Lean in het ziekenhuis’ worden de verschillende ziekenhuismedewerkers op een efficiënte en praktijkgerichte wijze geschoold in de Lean-principes en Lean-tools. De module is zowel geschikt voor medici als niet-medici en bevat vele praktijkvoorbeelden die ontleend zijn aan de werkvloer.

Doelgroepen:

HBO-V, MBO-V studenten, Physician assistants, Verpleegkundig specialisten, Verpleegkundigen, Verzorgenden.

ExpertCollege BV

Wie weet beter waar de behoefte aan kennis ligt dan de mensen van de werkvloer? Het ExpertCollege team bestaat uit artsen en verpleegkundigen die hun klinische werkzaamheden en ervaring combineren met onderwijsontwikkeling. Zij worden bijgestaan door de beste grafische ontwerpers en software designers. De resultaten: e-learning met een leerervaring zoals u nog nooit eerder heeft meegemaakt. Het leersysteem, de animaties, het gebruiksgemak en de medische inhoud vullen elkaar op een vloeiende en praktische wijze aan. Doorloop de opleidingen en ontdek, net als velen voor u, dat de e-learning van ExpertCollege precies die kennis biedt op de gebieden waar u als zorgprofessional naar op zoek bent. Een goede ondersteuning is voor ons vanzelfsprekend. Altijd staan onze technische, inhoudelijke en strategische experts voor u klaar. Voor de kleinste vragen tot instellingsbrede implementatietrajecten kunt u vertrouwen op ons deskundig advies.
info@expertcollege.com
0205453380
1, Gondel, Amstelveen, 1186 MJ

Gerelateerde cursussen

13 May
May
13:30
€ 299 - 999

Landelijke Huisartsen Vereniging

Physical course - series
Van der Valk Hotel Schiphol A4
9
Heb je de kennismakingsworkshop ‘Lean werken’ gevolgd? En wil je dit graag met jouw team concreet maken in de praktijk, maar lukt het tot nu toe niet om LEAN handen en voeten te geven? Dan is deze training iets voor jou én voor jouw doktersassistent.
€ 299 - 999

Federatie WDH Midden-Nederland

Incompany
4
In deze training ga je kennis maken met LEAN, de principes hiervan en hoe deze toe te passen in de praktijk. Leer je hoe je als team kunt verbeteren zodat de werkdruk beheersbaar wordt en dat er overzicht en rust komt. Een praktische training waar je als hele praktijk plezier van hebt zodat je met plezier blijft werken!
Op aanvraag
03 Jun
Jun
18:00

Landelijke Huisartsen Vereniging

Classroom
Van der Valk Hotel Groningen Hoogkerk
4
Lean werken helpt u te richten op hoofdzaken in uw praktijkvoering: wat voegt écht waarde toe? Het gaat om procesverbetering als normaal onderdeel van het werk, waarbij elke medewerker verantwoordelijk is voor het eigen handelen. Gevolg? Meer uitdaging, plezier en productiviteit.
€ 125 - 375