Kwaliteitsavond regio Emmen e.o.
Door Dokter Drenthe
Wij starten de avond plenair met spiegelinformatie uit de regio. Daarna volgt er een carrousel met onderwerpen als:
- Astma en spirometrie
- CVRM bij een patiënt met HVZ en comorbiditeit inclusief beknopte ECG- beoordeling
- De nieuwste ontwikkelingen binnen de diabeteszorg met speciale aandacht voor hoog risicopatiënten en de inzet van SGLT2-remmers.
Onder begeleiding van de kaderarts en een praktijkondersteuner werk je actief samen met collega’s, wissel je ervaringen uit en versterk je jouw klinische blik. Een leerzame avond waarin theorie en praktijk samenkomen.
Voor wie?
Deze avond is bedoeld voor huisartsen en praktijkondersteuners.

Dokter Drenthe is de regio-organisatie voor Drentse huisartsen, voorheen bekend als Huisartsenzorg Drenthe (HZD). We zijn de overkoepelende en ondersteunende organisatie voor de Centrale Huisartsendienst Drenthe (CHD: 4 spoedposten), de ketenzorg en de dagpraktijken. Met 150 collega's werken we samen om de huisartsenzorg in Drenthe 24/7 te organiseren.


