Op het scherpst van de snede
Prijzen
Beroepen
Competenties
Sprekers
Theo Bollerman
Studeerde rechten en psychologie.
Heeft meer dan 30 jaar ervaring in het geven van cursussen aan huisartsen, medisch specialisten en paramedici. Vanaf 1990 verzorgde hij onder andere voor Postgrade (postacademische opleidingen artsen en apothekers) meer dan tweeduizend workshops voor huisartsen en apothekers met thema’s zoals onderhandelen, vergadertechnieken, conflicthantering, tijdmanagement, verandermanagement en energiemanagement. Daarnaast heeft hij in de afgelopen 20 jaar meer dan 180 vakgroepen en medische maatschappen begeleid op het terrein van mediation, fusering, teamontwikkeling en conflictbemiddeling.Krijg je je zin?
Gelijk hebben krijgt lang niet altijd gelijk. Goede ideeën krijgen soms geen draagvlak, voorstellen stranden en gesprekken lopen vast. Herkenbaar? Theo Bollerman helpt u in deze tweedaagse masterclass uw onderhandelings-, overtuigings- en beïnvloedingsvaardigheden optimaliseren. Daar haalt u zowel binnen als buiten uw praktijk de beste resultaten mee.
Theo geeft u veel handreikingen en tips. Anders dan alle andere communicatiecursussen. U leert (non-verbale) communicatie en humor in te zetten als beïnvloedingsstrategie. Maar Theo zal u vooral uitdagen om zelf inzicht te krijgen in de do’s en don’ts bij onderhandelingen. Zo ontdekt u vanzelf dat beknopt maar inhoudelijk effectief argumenteren het verschil maakt.
Schrijf u in voor deze tweedaagse masterclass
U komt in discussies en onderhandelingen voortaan beter beslagen ten ijs. Het lukt u zelfs om vaker uw zin te krijgen!
Brainfeed: je komt verder als je denkt
Brainfeed geeft artsen al meer dan 10 jaar een gezonde dosis verbreding en verdieping. Persoonlijk en vakoverstijgend tegelijk. Met praktische, moderne filosofie als fundament onder volledig verzorgde tweedaagse masterclasses. Waardevolle inzichten die u direct in de praktijk kunt toepassen. We zoeken de mooiste locaties uit voor een optimaal inspirerende setting en gaan bewust in kleine groepen (14-20 deelnemers) aan de slag.
