Digitaal rapporteren in het zorgdossier

zorgdossierrapporterenrapportagemedische rapportageDigitaal rapporteren
De training is niet alleen gericht op het rapporteren in de zorg, maar ook hoe je een rapportage doelgericht schrijft. A.d.h.v. een casus wordt geleerd hoe SMART een rapportage te formuleren en hoe je volgens de SOAP methode en de Richtlijn verpleegkundige en verzorgende verslaglegging (V&VN, 2022) jouw rapportage structureert.
99
4 Punten
Classroom

Prijzen

Regulier € 99
Inclusief : koffie, thee & lunch; studie- en oefenmateriaal.

Beroepen

Praktijkondersteuner Ouderenzorg (POH-ouderen)
4 Punten
V&VN
Praktijkverpleegkundige huisartsenzorg (PVH)
4 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist algemene gezondheidszorg
4 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist chronische zorg bij som. aandoeningen
4 Punten
V&VN
Verpleegkundig specialist geestelijke gezondheidszorg
4 Punten
V&VN
Omschrijving

Voor wie? Alle zorgverleners die rapporteren in het cliëntdossier.

Duur? 1 dagdeel. Van 09:00 tot 13:00 of van 13:00 tot 17:00.

Aantal deelnemers? Max. 12.

Wat leer je tijdens deze training?

  • Wat is het doel van het rapporteren? 
  • Welke methoden van verslaglegging zijn er? 
  • Wat is het verschil tussen objectieve- en subjectieve rapportages? En hoe verzamel je deze gegevens? 
  • Hoe kun je rapporteren volgens de SOAP- methode in het ECD van de cliënt? 
  • Hoe kun je de voortgangsrapportage bijwerken en de zorg o.b.v. de gegevens in het ECD evalueren? 
  • Hoe is de wet- en regelgeving georganiseerd als het gaat om geheimhouding, omgang met de persoonsgegevens en het cliëntdossier? 


IndiQualis

info@indiqualis.nl
0307200905
33, Ringwade, Nieuwegein, 3439LM

Gerelateerde cursussen

ZW Opleidingen

Incompany
3
Om goede zorg en/of ondersteuning te kunnen geven aan een ander is het werken volgens plan van belang. Goede overdracht van de voortgang in het rapportagesysteem is hierin een belangrijke factor.
€ 749

SDB groep B.V.

E-learning
1
Het Omaha System is een classificatiesysteem, terminologie- en codestelsel voor medewerkers in de zorg en welzijnssector. De zorg wordt voortdurend geëvalueerd en zo nodig aangepast. Voor een goede evaluatie zijn de waarnemingen bij de zorgvrager thuis erg belangrijk. Deze waarneming wordt vastgelegd door middel van rapportage.
€ 35
01
Jul
2024
01
Jul
2025

Instituut Verantwoord Medicijngebruik

E-learning
2
Deze cursus gaat over het veilig geven van medicijnen aan jouw cliënten. Je leert waar je op moet letten bij het klaarzetten, aanreiken of toedienen van medicijnen uit de medicijnrol of losse medicatie.
€ 29.95
01
Feb
2025
01
Feb
2026

Instituut Verantwoord Medicijngebruik

E-learning
2
In deze cursus fris je je kennis op over medicijnen en medicijngebruik. Je herhaalt aandachtspunten over de toedienlijst, controleren, juist gebruik, kauwen en malen, opzoeken, werking, bijwerkingen, wisselwerkingen, rapporteren, bewaren en bestellen. Ook oefen je met deze aandachtspunten.
€ 29.95
21 May
May
09:00

IndiQualis

Classroom
Nieuwegein
7
Tijdens deze geaccrediteerde training leer je om binnen één dag efficiënt en effectief de benodigde zorg te indiceren en organiseren volgens het Omaha System in Nedap Ons. Je werkt met behulp van ons verpleegkundig model, het VIO-model, in zes stappen een indicatiestelling direct uit in een individueel zorgplan in Nedap Ons. Hierbij geven we je inzicht in de wijze waarop de zorgverzekeraars indicaties beoordelen en leer je aan de hand van intercollegiale toetsing meer over kwaliteitsborging.
€ 395