Basisopleiding proces gerichte ACT

gedragstherapieCasuïstiekorthopedischACTtheoretische kennisRelational Frame Theory
Onze 5-daagse opleiding, biedt jou als GZ-psycholoog, psychiater, psychotherapeut, jeugdhulpverlener, POH-ggz-er, coach, maatschappelijk werker een uitstekende start in de wereld van ACT. Je leert over alle kernbegrippen die binnen ACT centraal staan: creatieve hopeloosheid, experiëntiële vermijding, acceptatie & bereidheid, hier en nu, defusie, zelf-als-context, waarden en toegewijd handelen.
09:30 - 16:30
1095
29-31 Punten
Physical course - series

Prijzen

Regulier € 1095
Inclusief : Koffie/thee en iedere dag een heerlijke lunch beschikbaar.

Beroepen

Cognitief gedragstherapeut
Accreditatie in aanvraag
30 Punten
VGCt
Gedragstherapeut
Accreditatie in aanvraag
30 Punten
VGCt
Gezondheidszorgpsycholoog
Accreditatie in aanvraag
31 Punten
FGzPt
Gezondheidszorgpsycholoog - Klinisch neuropsycholoog
Accreditatie in aanvraag
31 Punten
FGzPt
Gezondheidszorgpsycholoog - Klinisch psycholoog
Accreditatie in aanvraag
31 Punten
FGzPt
Omschrijving

Onze 5-daagse opleiding, biedt jou als GZ-psycholoog, psychiater, psychotherapeut, jeugdhulpverlener, POH-ggz-er, coach, maatschappelijk werker een uitstekende start in de wereld van ACT. Je leert over alle kernbegrippen die binnen ACT centraal staan: Zelf-als-Inhoud, creatieve hopeloosheid, experiëntiële vermijding, acceptatie & bereidheid, hier en nu, defusie, zelf-als-context, waarden en toegewijd handelen. Je leert direct hoe je ACt op een prcoesgerichte manier kunt toepassen zodat je maatwerk aan je cliënten kunt leveren. 

  

Leren gebeurt via het overbrengen van theoretische kennis, middels eigen ervaring en het toepassen van je kennis en vaardigheden op anderen. Buiten de opleiding om, oefen je met jouw doelgroep wat je tijdens de opleidingsdagen hebt geleerd. De opleiding wordt afgesloten met een reflectieopdracht op je eigen ontwikkeling of handelen in een casus. 

 

Een opleiding procesgerichte ACT is zowel een verrijking voor jou als professional, als op persoonlijk vlak.

 

Na afloop van de opleiding ben je in staat om ACT toe te passen op jezelf en je doelgroep, in verschillende situaties. Je hebt kennis van de ACT-componenten en de theoretische achtergrond op het gebied van de gedragstherapie, het Functioneel Contextualisme en de Relational Frame Theory. Je bent in staat jouw cliënten vanuit een ACT-kader te begeleiden. 

 

Vanwege het sterk experiëntiële karakter bestaan groepen uit maximaal 10 personen. 


expertise centrum ACT

info@expertisecentrumact.nl
0641178060
2, Ericssonstraat, Rijen, 5121ML

Gerelateerde cursussen

Verdiepingsopleiding Procesgerichte ACT

€ 985Meerdere locatiesClassroom10 sep. 2025 + nog 3 data

Verdiepingsopleiding Procesgerichte ACT

Twee daagse vervolgcursus ACT

€ 495NieuwegeinPhysical course - series11 sep. 2025

Twee daagse vervolgcursus ACT

ACT-cursus Online

€ 595E-learning

ACT-cursus Online

Cursus Casuïstiek beschrijven

€ 545Incompany

Cursus Casuïstiek beschrijven

PIN e-learning DM2 - NHG

€ 49.3E-learning

PIN e-learning DM2 - NHG

Tillift en glijzeil

Op aanvraagIncompany

Tillift en glijzeil

Cursus Casuïstiek beschrijven

€ 545Live Webinar15 sep. 2025

Cursus Casuïstiek beschrijven

Tillift en glijzeil

Op aanvraagIncompany

Tillift en glijzeil

€ 1895Meerdere locatiesClassroom08 sep. 2025 +1 datum

SI bij ouderen en mensen met dementie

GratisE-learning

CML update: van diagnose tot behandeling

Schouderklachten deel 2

€ 56.55E-learning

Schouderklachten deel 2

ACT basisopleiding

€ 1040Meerdere locatiesClassroom08 aug. 2025 +1 datum

ACT basisopleiding