Helaas, deze cursus is verlopen
De accreditatieperiode voor deze cursus is verstreken. U kunt hieronder verder zoeken naar beschikbare cursussen.
Workshop EPA - VUmc
VU Medisch Centrum
Workshop EPA - VUmc
KlaslokaalOmschrijving
In deze workshop wordt ingegaan op de principes van de EPA, methoden om te toetsen en bekwaam te verklaren en de praktische vertaalslag gemaakt hoe er binnen de verschillende opleidingen met EPA's gewerkt kan worden.
Inleiding
In het kader van individualisering en flexibilisering van de opleidingsduur wordt in de medische vervolgopleidingen steeds meer gewerkt met Entrustable Professional Activities (EPA's). De EPA's geven aios geleidelijk aan een toenemende verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in de opleiding.
Let op: De doelgroep van deze cursus is stafleden en KTO-docenten die aois begeleiden. U kunt zich alleen inschrijven als u tot deze doelgroep behoort.