Nationaal Congres Residuaal en Hoog CV Risico 2024
De behandeling van het cardiovasculaire risico bij patiënten met hart- en vaatziekten is alleen maar complexer geworden. Patiënten worden ouder en co morbiditeit complexer. Tegelijkertijd komen er nieuwe therapeutische opties beschikbaar variërend van leefstijl tot medicatie.Prijzen
Beroepen
Competenties
De behandeling van het cardiovasculaire risico bij patiënten met hart- en vaatziekten is alleen maar complexer geworden. Patiënten worden ouder en co morbiditeit complexer. Tegelijkertijd komen er nieuwe therapeutische opties beschikbaar variërend van leefstijl tot medicatie.
Welke nieuwe behandelopties gaan we echt gebruiken in Nederland? Aan welke patiënten gaan we deze nieuwe behandelopties wel aanbieden? En aan wie niet? Tijdens dit congres worden nieuwe behandelopties voor mensen met een hoog residuaal risico op hart- en vaatziekten besproken. Ook andere factoren zoals leefstijl, voedingspatronen, stoppen met roken en sociaal/economische verschillen komen aan bod.
Top sprekers die dicht op het onderwerp zitten worden uitgedaagd om te benoemen wat wel of niet werkt. Hoe maken we keuzes? Hoe zitten we hier zelf als behandelaren in? Kortom, een actueel congres met aandacht voor nieuwe behandelingen voor die mensen die er misschien wel de meeste baat van kunnen hebben.