Verdiepingscursus SI en autisme
In deze drie-daagse opleiding leer je als therapeut hoe je met de zintuiglijke problemen van kinderen met autisme kunt behandelen.Prijzen
Datum en locatie
Beroepen
Deze cursus is bedoeld voor professionals die werken met mensen met autisme, waaronder therapeuten, gedragsdeskundigen, begeleiders en andere zorgverleners die al een cursus of post-HBO opleiding sensorische informatieverwerking gevolgd hebben. Het vergroot je kennis en vaardigheden om cliënten met autisme te ondersteunen bij sensorische informatieverwerking.
Na het volgen van deze cursus heb je zicht op de samenhang van autisme en problemen in de sensorische informatieverwerking.
Je kunt kennis over autisme en de aanpak van autisme verbinden met kennis over sensorische informatieverwerking.
Je weet hoe je een behandeling of begeleiding kunt vormgeven en welke adviezen je aan een cliënt en/of aan de ouders of begeleiders kunt geven rond de sensorische informatieverwerking.
Je herkent overprikkeling en onderprikkeling en hebt handvatten om het gedrag dat hieruit ontstaat bij te sturen.