9e Symposium Duizeligheid
Duizeligheid bij de oudere mens "Grijs, Gruis & (nog niet) Gevallen"
In 2024 organiseert het Apeldoorns Duizeligheidscentrum opnieuw een Symposium Duizeligheid. Het 9e Symposium Duizeligheid staat in het teken van de oudere mens. Juist in deze patiëntencategorie kan het een hele uitdaging zijn tot een juiste diagnose te komen. Een aspecifieke klachtenpresentatie en veelal multimorbiditeit liggen hieraan ten grondslag. Op 12 april zullen we deze diversiteit aan oorzaken vanuit de KNO, neurologie en geriatrie uitlichten. Daarnaast komen de behandelmogelijkheden met praktisch toepasbare tips, die juist ook bij ouderen van het grootste belang zijn, aan bod. Inclusief de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van vestibulaire revalidatie.350
0-6 Punten
Classroom
Prijzen
Regulier € 350
Opmerking : Medisch specialist €350,00; Overige groepen €250,00
Beroepen
Klinisch geriater
Accreditatie in aanvraag
NVKG
Kno-arts
Accreditatie in aanvraag
KNO
Neuroloog
Accreditatie in aanvraag
6 Punten
NVN
Physician Assistant
Accreditatie in aanvraag
6 Punten
NVN
Accreditatie in aanvraag
NVKG
Competenties
Medisch handelen60 %
Samenwerken20 %
Kennis en wetenschap20 %
Sprekers
Prof. dr. Diego Kaski
Keynote speaker
Diego Kaski is werkzaam als neuroloog in het National Hospital for Neurology and Neurosurgery in Londen. Daarnaast is hij als honorary associate professor verbonden aan University College London, en als honorary senior lecturer aan het Imperial College London, Verenigd Koninkrijk. De focus van zijn klinische werkzaamheden en wetenschappelijk onderzoek ligt op het gebied van vestibulologie, met aandacht voor duizeligheid, oogbewegingsstoornissen en balansproblemen in bredere zin. Specifiek interessant voor het huidige symposium is dat hij de afgelopen jaren meerdere artikelen gepubliceerd heeft over “onverklaarde” duizeligheid bij ouderen.Omschrijving
Deze nascholing richt zich vooral op KNO-artsen, neurologen en geriaters, maar ook fysiotherapeuten en knf-laboranten zijn welkom om zich aan te melden, hiervoor is echter geen accreditatie aangevraagd.
Het programma:
- Het 9e Symposium Duizeligheid staat in het teken van de oudere mens.
- Door een aspecifieke klachtenpresentatie en veelal multimorbiditeit kan het een hele uitdaging zijn tot een juiste diagnose te komen.
- Deze diversiteit aan oorzaken worden op deze dag vanuit de KNO, neurologie en geriatrie uitgelicht.
- Daarnaast komen de behandelmogelijkheden met praktisch toepasbare tips aan bod.
- De nieuwste ontwikkelingen op het gebied van vestibulaire revalidatie.
Gelre ziekenhuizen
Gerelateerde cursussen
17
Jul
2024
17
Jul
2026
Augeo Foundation
€ 40