Acute vaardigheden Incompany
Prijzen
Beroepen
Sprekers
Karien de Munk
Trainer
Ik ben Karien de Munk. Ik werk als coach, trainer en heb 23 jaar als verloskundige gewerkt. Zorgverleners die willen leren voor zichzelf te kiezen, en die alle facetten van hun zelf willen zien, die zijn bij mij op de juiste plek. Ik help ze (nog beter) voor zichzelf te zorgen, te luisteren naar hun lijf en te begrijpen hoe hun hoofd, hart en onderbuik werkt zodat ze vervolgens nog meer liefde en aandacht aan zichzelf en een ander te geven hebben. Zo ontstaan er meer zorgverleners die gelukkiger zijn en die met plezier, compassie en met meer vertrouwen zorg kunnen dragen voor zichzelf, cliënten, patiënten en elkaar Als verloskundige ligt mijn hart bij mensen die in de zorg werken, mijn diensten richten zich dan ook op zorgmedewerkers.Doelen
De deelnemer:
Wat ga je doen in een groepstraining Acute Vaardigheden, zelf en situatiebewustZIJN?
Onderzoeken hoe jij als zorgverlener, bewust en onbewust, je eigen handelen beïnvloedt en hoe jij dat ten positieve kan optimaliseren.
Dit doen we aan de hand van casuïstiek waar tips en tools uit voort zullen komen.
Verder oefen je handson:
Newborn Life Support (NLS) en Basic Life Support (BLS)
Reanimatie van pasgeborenen en reanimatie van volwassenen. Hanteren van masker en ballon en het openen van de luchtweg. Oefenen in het gebruik van de neopuf.
Schouderdystocie
Theorie verschillende dystocieën / anatomie / fysiologie. Handgrepen per variatie schouderdystocie. Oefenen met verschillende handgrepen.
Blaas vullen en infuus prikken
Ik durf garant te staan voor een veilige leeromgeving waarbij aandacht is voor de stress beleving van de deelnemer en evt eerdere heftige gebeurtenissen of trauma's uit de opleiding of het werk, daar waar gewenst meegenomen worden gedurende de dag.