Cursus Leren extraheren, van enkele radix tot de geïmpacteerde derde molaar
Met deze cursus leert de tandarts zowel simpele extracties als het uitvoeren van een chirurgische flap om het restant van de radix in de kaak te verwijderen. Wanneer deze extracties beheerst worden door een tandarts, is de stap naar chirurgische verwijderingen zoals het verwijderen van een geïmpacteerde derde molaar of het uitvoeren van een coronectomie niet meer zo groot en kan men dit in de eigen praktijk uitvoeren.695
In aanvraag
Classroom
Prijzen
Regulier € 695
Beroepen
Tandarts
Accreditatie in aanvraag
KRT
Sprekers
Irfan Abas
Tandarts
Irfan Abas is een gepassioneerde en bevlogen tandarts (ACTA 2008), die naast zijn eigen verwijspraktijk in Bussum (tandartsabas.nl) veel lezingen en cursussen geeft in binnen- en buitenland. Na zijn postdoctorale opleiding in orale implantologie en restauratieve tandheelkunde aan de Radboud universiteit te Nijmegen, heeft hij inmiddels meer dan 15 artikelen gepubliceerd over deze onderwerpen. Sinds 2019 heeft hij ook zijn eigen cursus voor Tandartsen die willen starten met orale implantologie: de Abas Implant AcademyOmschrijving
Het verwijderen van gebitselementen behoort tot de standaard behandelingen van een tandarts. Deze kan soms erg uitdagend zijn, wanneer een element of radix tot onder de gingiva afbreekt. Een tandarts kan zich dan bezwaard voelen om de hulp van de MKA in te roepen.
Na het volgen van deze cursus ben je op de hoogte van:
- de Indicatiestelling chirurgie
- de medische patiënt en voorzorgsmaatregelen
- de anatomie
- het chirurgisch instrumentarium
- de tangen, hevels & luxatoren
- het incideren, afschuiven en hechten
- het beoordelen van OPT & CBCT
- een wortelrest verwijderen
- een element chirurgisch verwijderen
- een (geïmpacteerde) derde molaar verwijderen
Dental Best Practice B.V.
Dé organisator van tandheelkundige cursussen, opleidingen, trainingen en congressen gericht op het optimale functioneren van het hele team.
info@dentalbestpractice.nl
0553121050
3, Molenstraat, A, Bathmen, 7437AH
Gerelateerde cursussen
Nederlands Tijdschrift voor Tandheelkunde (NTVT)
€ 219•E-learning
Nederlands Tijdschrift voor Tandheelkunde (NTVT)
Obtureren kun je leren!
€ 215•Meerdere locaties•Classroom•09 okt. 2025 +1 datum
Obtureren kun je leren!
€ 60•E-learning•17 jul. 2023 - 17 jul. 2026
E-learning: perineumletsel
Gratis•Podcast
Met het Mes aan Tafel | Heup
Gratis•Podcast
Met het Mes aan Tafel | Liesbreuk
Cursus Verplichte nascholing Toezichthoudend Medewerker Stralingsbescherming (TMS)
€ 395•Meerdere locaties•Classroom•18 sep. 2025 + nog 2 data
Cursus Verplichte nascholing Toezichthoudend Medewerker Stralingsbescherming (TMS)
Interpretatie van tandheelkundige röntgenopnamen
€ 92.5•E-learning
Interpretatie van tandheelkundige röntgenopnamen
Werken met vergroting
€ 92.5•E-learning•31 jan. 2023 - 05 dec. 2026
Werken met vergroting
Airway Health: Disfunctionele Ademhaling in de Tandartspraktijk
€ 375•Enschede•Classroom•08 nov. 2025
Airway Health: Disfunctionele Ademhaling in de Tandartspraktijk
e-Learning: Ademfysiologie in de tandartspraktijk: detectie en aanpak van disfunctionele ademhalingspatronen
€ 99•E-learning
e-Learning: Ademfysiologie in de tandartspraktijk: detectie en aanpak van disfunctionele ademhalingspatronen
Leergang Implantologie
€ 7500•Nijkerk•Classroom•05 sep. 2025
Leergang Implantologie
Directe posteriore composietrestauraties
€ 90.05•E-learning•01 jan. 2022 - 09 dec. 2025