SCID-5-S / SCID-5-P
Training voor het afnemen van semi-gestructureerde interviews voor syndroomstoornissen en persoonlijkheidsstoornissen volgens de DSM-5.268
10-13 Punten
Online
Live Webinar
Prijzen
Regulier € 268
Beroepen
Gezondheidszorgpsycholoog
13 Punten
FGzPt
Gezondheidszorgpsycholoog - Klinisch neuropsycholoog
13 Punten
FGzPt
Gezondheidszorgpsycholoog - Klinisch psycholoog
13 Punten
FGzPt
GZ Pyscholoog
13 Punten
FGzPt
Gz-psychologen | Klinisch neuropsycholoog
13 Punten
FGzPt
Omschrijving
Doelgroep
Basispsychologen, GZ-psychologen, Psychiaters, Verpleegkundig specialisten. Deelname is in principe alleen mogelijk indien aan beide dagen wordt deelgenomen.
Doel/resultaat
Deelnemers zijn bekwaam in het afnemen van de semi-gestructureerde interviews naar syndroom en persoonlijkheidsstoornissen volgens de DSM-5. Ze kunnen beslissingen nemen op basis van de interviews over co-morbiditeit en differentiaal diagnostiek.
Inhoud en werkwijze
Er wordt plenair uitleg gegeven over de opbouw van de instrumenten en het afnemen, doorvragen en scoren van de criteria. Er is veel ruimte om in subgroepjes te oefenen met het afnemen en scoren van de criteria. Voor beide scholingsdagen wordt gewerkt met een trainingsacteur in plenaire vorm.
Parnassia groep
Mensen hulp bieden bij het aanpakken van hun psychische problemen, dat is waar alle collega’s van Parnassia Groep zich dagelijks met hart en ziel voor inzetten. Iedereen met psychische problemen kan terecht bij de ruim 13.500 professionals van Parnassia Groep. Wij behandelen en begeleiden jaarlijks ruim 180.000 patiënten. Wij doen dit in kleinschalige behandelteams gevestigd in 70 gemeenten en in en rondom 600 huisartsenpraktijken. Parnassia Groep biedt ondersteuning bij alle hulpvragen, van lichte tot (zeer) zware problematiek.
accreditatiebureau@parnassiagroep.nl
0883577582
43, Kiwistraat, Den Haag, 2552DH
Gerelateerde cursussen
03 Oct
Oct
10:00
€ 1050
€ 990
Adriaan Sprey Opleidingen
Op aanvraag
19 Nov
Nov
09:30
King Nascholing
€ 480