PACT Basiscursus

afasieafasiediagnostiekafasiepatiëntenlogopodistlogopediePACT
Deze cursus is bedoeld voor logopedisten met ervaring in de behandeling van afasiepatiënten. In deze cursus staat (werken met) het PACT-programma centraal. Als het werken met partners van afasiepatiënten voor jou geheel nieuw is, kan het raadzaam zijn om eerst de 2-daagse cursus Partnertraining bij Afasie te volgen. Dit is niet verplicht.
Op aanvraag
In aanvraag
Classroom

Prijzen

Op aanvraag

Beroepen

Logopedist
Accreditatie in aanvraag
8 Punten
NVLF
Omschrijving

In deze cursus leer je de basis van het werken met de methodiek PACT (Partners van Afasiepatiënten Conversatietraining). Hierbij staat de analyse van alledaagse gesprekken volgens de methode van Conversatie Analyse centraal. Met PACT sluit je direct aan op het participatieniveau van de cliënt. PACT zal per 1 januari 2020 ook vergoed worden in de eerste lijn. Dit is alleen mogelijk wanneer logopedisten in het PACT-register van de NVLF zijn opgenomen. Een certificaat van deze basiscursus is daarvoor een voorwaarde.

Pro Education BV

Pro Education is een van de grootste opleiders op paramedisch gebied in Nederland. Wij bieden cursussen en opleidingen aan voor fysiotherapeuten, ergotherapeuten, oefentherapeuten, logopedisten en diëtisten. Bent u al paramedicus? Dan vindt u bij Pro Education een uitgebreid en actueel bij- en nascholingsaanbod om uw ambities te realiseren. Maar ook als u paramedicus wilt worden, kunt u bij ons terecht voor verschillende initiële HBO Bacheloropleidingen. Daarnaast bieden we verschillende HBO-programma's en Masterclasses. Deze zijn vaak onderdeel van een langer lopend traject, waardoor u kunt 'stapelen' tot een volledige HBO-Bachelor- of Mastergraad. Onze aanpak is uniek, omdat wij optimaal proberen aan te sluiten op de werksituatie van onze deelnemers. Door de lesgroepen klein te houden, krijgen alle deelnemers de mogelijkheid vraagstukken uit de eigen praktijk in te brengen. Daarnaast zijn al onze docenten vakspecialisten die met beide benen in het vakgebied staan.
info@proeducation.nl
0205677999
7, Marathon, Hilversum, 1213 PD

Gerelateerde cursussen

Afasiediagnostiek en -therapie

€ 1630UtrechtClassroom29 sep. 2025

Afasiediagnostiek en -therapie

PALPA

€ 1195RotterdamPhysical course - series08 sep. 2025

PALPA

Praatvaardig in de praktijk

€ 300HoutenClassroom04 okt. 2025

Praatvaardig in de praktijk

Afasie: herstel of compensatie?

Op aanvraagE-learning

Afasie: herstel of compensatie?

Spraakapraxie: Diagnostiek en Behandeling

€ 830UtrechtPhysical course - series30 okt. 2025

Spraakapraxie: Diagnostiek en Behandeling

Spel in de Logopedie

€ 1170UtrechtPhysical course - series11 sep. 2025

Spel in de Logopedie

Cursus Méér dan larynxmanipulatie

€ 850Meerdere locatiesClassroom30 okt. 2025 + nog 2 data

Cursus Méér dan larynxmanipulatie

Cursus Psychogene Stem-, Spraak- en aanverwante stoornissen

€ 545Meerdere locatiesPhysical course - series18 sep. 2025 +1 datum

Cursus Psychogene Stem-, Spraak- en aanverwante stoornissen

Dysartrie bij Volwassenen

€ 1230UtrechtPhysical course - series31 okt. 2025

Dysartrie bij Volwassenen

Zangtechnieken in de Logopedie

€ 625Live Webinar20 sep. 2025

Zangtechnieken in de Logopedie

Fonologie: onderzoek en behandeling

€ 966 - 999Meerdere locatiesClassroom26 sep. 2025 + nog 3 data

Fonologie: onderzoek en behandeling

Voice Skills Training voor logopedisten

€ 495ApeldoornClassroom16 okt. 2025

Voice Skills Training voor logopedisten