Helaas, deze cursus is verlopen
De accreditatieperiode voor deze cursus is verstreken. Hieronder vind je vergelijkbare cursussen die nu beschikbaar zijn.
Gerelateerde cursussen

MIO Infecties tijdens de zwangerschap en het kraambed
adv
MIO Van overleven naar regie: Gezond werken in de verloskunde
adv
In company MIO Van overleven naar regie: Gezond werken in de verloskunde
MIO Macrosomie
Door LEV-scholing
De MIO-online Macrosomie is een interactieve scholing voor verloskundigen waarin je samen met collega’s werkt aan het optimaliseren van beleid rondom (verdenking op) macrosomie. Op basis van actuele richtlijnen en evidence reflecteer je op je eigen handelen en vergelijk je dit met dat van anderen, met als doel te komen tot goed onderbouwd en zo uniform mogelijk beleid binnen je praktijk en regio.
De MIO bestaat uit twee online bijeenkomsten, aangevuld met een voorbereidingsopdracht en een follow-up na enkele maanden. Tijdens de eerste sessie worden de resultaten van de voorbereidingsopdracht besproken en reflecteer je op verschillen in beleid en besluitvorming. Tussen de sessies werk je een praktijkvraag uit op basis van evidence. In de tweede sessie toets je je eigen handelen en gemaakte keuzes aan de beschikbare evidence en richtlijnen .
De opzet van de MIO volgt een vaste methodische cyclus, waarbij je eigen handelen wordt geanalyseerd, vergeleken en uiteindelijk bijgesteld op basis van objectieve gegevens en gezamenlijke afspraken . Dit zorgt voor verdieping, concrete verbeterpunten en directe toepasbaarheid in de praktijk.
De bijeenkomsten worden begeleid door een door de KNOV erkende toetsgroepbegeleider, die zorgt voor structuur, verdieping en een veilige leeromgeving.
Belangrijk: de accreditatie wordt pas toegekend nadat alle onderdelen zijn afgerond, inclusief het invullen van de online evaluatie/vragenlijst na afloop van het traject.
Competenties

LEV-scholing heeft tot doel verloskundigen en echoscopisten te versterken met kennis gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek én vanuit fysiologisch perspectief.
Meer cursussen
Competenties

LEV-scholing heeft tot doel verloskundigen en echoscopisten te versterken met kennis gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek én vanuit fysiologisch perspectief.




