Essentieel onderhandelen
Essentieel onderhandelen
Onderhandelen doet u elke dag, zowel met externe organisaties als met collega’s en patiënten. Maar hoe goed onderhandelt u? In deze workshop krijgt u de sleutels om uw onderhandelingen succesvoller te maken en slimmer te worden in het behalen van uw doelen.Prijzen
Variabel € 125 - 399
Opmerking : Leden € 285,- Aios € 125,- Niet-leden € 399,-
Beroepen
Arts voor verstandelijk gehandicapten
29 Jan 2026
28 Jan 2027
6 Punten
ABC1
Huisarts
29 Jan 2026
28 Jan 2027
6 Punten
ABC1
Physician Assistant
29 Jan 2026
28 Jan 2027
6 Punten
ABC1
Specialist ouderengeneeskunde
29 Jan 2026
28 Jan 2027
6 Punten
ABC1
Competenties
Samenwerken60 %
Organisatie en financiering40 %
Sprekers
Benno Diederiks
Gedragsdeskundige
Benno Diederiks is niet in één woord te vangen: hij is zelfstandig gedragsdeskundige, maar ook veranderaar, mediator, trainer, coach en communicator. Hij is te typeren als pragmatisch, voortvarend, positief en scherpzinnig. Een mens met een mediterraan hart die Rotterdamse nuchterheid combineert met Brabantse gemoedelijkheid. Volgens Diederiks is balans tussen ratio en emotie belangrijk bij het in kaart brengen van context, draagvlak en haalbaarheid.Doelen
Leren beïnvloeden van het onderhandelingsklimaat en machtsverhoudingen doorgronden.
Leren omgaan met impasses en manipulaties.
Herkennen van persoonlijke onderhandelingsstijlen.
Omschrijving
Inhoud
Je leert elke onderhandeling om te buigen naar een interactie die kansen creëert op basis van een win-winsituatie. Je krijgt tips om hoger te durven inzetten en het onderhandelingsspel te bepalen. Het toont je de weg naar betere resultaten voor alle partijen in combinatie met open, vertrouwenwekkende relaties.
Bijzonderheden
Ook op aanvraag: in company
Deze nascholing is onderdeel van het vaste programma en kan daarnaast op aanvraag op een door jou gewenste locatie worden gegeven. Je bepaalt zelf de samenstelling van de groep bestaande uit minimaal 6 personen. In overleg met de LHV Academie kan een datum worden vastgesteld.
