Advanced Life Support (ALS)

Advanced life supporttraumareanimatieALSacute life support
De ALS-training richt zich op het instrueren van artsen, verpleegkundigen en paramedici in gespecialiseerde reanimatietechnieken binnen een teamomgeving. De opleiding omvat workshops, vaardigheidstrainingen, lezingen en simulaties, waarbij diverse scenario's worden uitgevoerd in onze speciaal uitgeruste scenariolokalen. Neem deel en versterk uw vaardigheden in levensreddende technieken!
08:30 - 17:30
1045
12-16 Punten
Klaslokaal

Prijzen

Regulier € 1045

Beroepen

Anesthesioloog
05 Dec 2024
22 Jun 2026
12 Punten
ABAN
Arts
05 Dec 2024
22 Jun 2026
12 Punten
ABAN
Arts beleid en advies KNMG
05 Dec 2024
22 Jun 2026
12 Punten
ABAN
Arts indicatie en advies KNMG
05 Dec 2024
22 Jun 2026
12 Punten
ABAN
Arts infectiebestrijding KNMG
05 Dec 2024
22 Jun 2026
12 Punten
ABAN

Competenties

Medisch handelen80 %
Communicatie20 %

Doelen

Na het doorlopen van de cursus bent u in staat om:

Tijdens de pre arrest fase prioriteiten te stellen tijdens een reanimatie;
Deelvaardigheden als endotracheale intubatie, beademing, ritmeherkenning, defibrillatie, transcutane pacing, cardioversie en medicatietoediening uit te voeren;
Leiding te geven aan een reanimatieteam;
Te participeren in een reanimatieteam met de bijbehorende handelingen;
De interactie tussen de verschillende technieken te benoemen en de consequenties daarvan te overzien;
Op basis van bevindingen tijdens de reanimatie een hypothese te vormen en daar consequenties aan te verbinden.
Omschrijving

De Advanced Life Support -cursus wordt maandelijks georganiseerd op onze eigen locatie in Uden. Deze cursus staat open voor deelname van cursisten uit heel Nederland en Vlaanderen. Gelegen op een gunstige locatie in Brabant, biedt onze faciliteit alle benodigde voorzieningen voor een effectieve leeromgeving. Wij bieden de training aan in groepen van maximaal zes cursisten. Aan elke drie cursisten wordt een mentor toegewezen. Tijdens een cursus geven we les aan maximaal drie groepen. Onze instructeurs hebben uitgebreide praktijkervaring en onderwijservaring, met affiliaties aan verschillende ziekenhuizen en klinieken.

Individuele inschrijvingen voor de open opleiding zijn mogelijk. Voor groepen is het ook mogelijk een ALS -cursus aan te vragen, waarbij de keuze bestaat tussen een InCompany-cursus op de eigen locatie of op onze faciliteit.

Doel van de cursus

Het doel van deze cursus is het toepassen van gespecialiseerde reanimatietechnieken bij volwassenen, het coördineren en actief deelnemen in een team, fungeren als leider van een reanimatieteam, en het verlenen van zorg vóór en ná reanimatie. 


Emergency Medical School

Emergency Medical School biedt opleidingen aan op het gebied van acute geneeskunde. Wij faciliteren en ontwikkelen cursussen voor medische zorgprofessionals. De opleidingen vinden plaats op onze eigen locatie in Uden of InCompany op uw eigen werkplek. Onze opleidingen richten zich op reanimatie, acute care, instructeurs en EHBO/BHV.
info@emschool.nl
0413265115
2, Loopkantstraat, E, Uden, 5405 NB