Wilsonbekwaamheid
Prijzen
Datum en locatie
Beroepen
Sprekers
Astrid Vellinga
Psychiater, plv-geneesheer-directeur
Diederik de Rooy
Psychiater
Kees Blankman
Bijzonder hoogleraar ouderenrecht
Maikel Fennis
Specialist ouderengeneeskunde
Monica de Visser
Senior jurist gezondheidsrecht & ethiek
Rieneke Stelma-Roorda
Universitair docent
Doelen
U weet na deze studiedag meer over:
Programma
Als je wilsonbekwaam bent word je vertegenwoordigd door familie of krijg je een mentor toegewezen. Deze vertegenwoordigers zijn er om te beschermen, maar kunnen ook zorgen voor belemmeringen. Het beoordelen van wilsonbekwaamheid is vaak erg ingewikkeld en heeft grote gevolgen voor de betrokkene.
Wat zijn de criteria voor het beoordelen van wilsonbekwaamheid? En wat zijn de kwaliteitseisen waaraan een vertegenwoordiger moet voldoen?
Het plenaire ochtendprogramma biedt je algemene handvatten. In de middag wordt casuïstiek behandeld en worden zaken besproken die specifiek voor de sector waarin je werkzaam bent van toepassing zijn. Je hebt hier de keuze uit: de GGZ, de Ouderenzorg, Gehandicaptenzorg en Notarissen.
NIEUW: in 2025 hebben we ook een sessie voor Notarissen!