Helaas, deze cursus is verlopen

De accreditatieperiode voor deze cursus is verstreken. Op onze hoofdpagina kunt u andere beschikbare cursussen vinden.

Even polsen wat er aan de hand is - Gouda

Xpert Clinics

Course imageKlaslokaal
PrijsGratis
Accreditatie
2 Punten (ABC1)
Tijdens deze nascholing bespreken we de (patho)fysiologie, differentiaaldiagnostiek, symptomen en mogelijke behandeling van de meest voorkomende aandoeningen in hand en pols. Aan bod komen o.a. het carpale tunnel syndroom, Quervain, M. Dupytren, triggerfinger, ganglion en artrose. Daarbij gaan we uit van de NHG standaard hand- en polsproblematiek.

Tijdens deze nascholing bespreken we de (patho)fysiologie, differentiaaldiagnostiek, symptomen en mogelijke behandeling van de meest voorkomende aandoeningen in hand en pols. Aan bod komen o.a het carpale tunnel syndroom, Quervain, M. Dupytren, triggerfinger, ganglion en artrose. Daarbij gaan we uit van de NHG standaard hand- en polsproblematiek.

Specifiek wordt ingegaan op wat u als huisarts kunt doen en wanneer het zinvol is om door te verwijzen. Naast een interactief theoretisch deel volgt ook een vaardigheidstraining injectietechnieken.

Doelstelling van deze praktische en interactieve nascholing is verbreding van kennis en vaardigheden op gebied van hand – en polsproblematiek volgens de NHG-standaard.



Competenties

Medisch handelen50%
Kennis en wetenschap50%

Sprekers

Kees Ijsselstein
Kees Ijsselstein
Hand- en polschirurg
DD
Dewi Donkelaar
Handtherapeut
Company logo
Xpert Clinics
info@xpertclinics.nl
0887785218