Company logo

beldman opleidingen

gerben@beldmanopleidingen.nl
0645316634
Lentse Tuinstraat 24 6663BH Lent
    3 Resultaten
    03 Apr
    Apr
    09:00

    beldman opleidingen

    Physical course - series
    Utrecht Centraal
    30-100
    Ben je op zoek naar een Basiscursus Cognitieve Gedragstherapie (CGT)? Dan ben je bij Beldman Opleidingen aan het juiste adres! Ik bied je de mogelijkheid om een betaalbare en geaccrediteerde Basiscursus CGT te volgen. Tijdens deze CGT cursus leg je het fundament voor jouw registratie als Cognitieve Gedragstherapeut VGCt. Je leert alles over de nieuwste cognitief-gedragstherapeutische behandelingen. Daarnaast verdiep je je in de inspirerende principes van de Motiverende Gespreksvoering 3.0.
    € 2395 - 2650
    Company Logo
    14 May
    May
    09:00

    beldman opleidingen

    Physical course - series
    Nijmegen
    50
    Met de CGT Vervolgcursus Angst, Persoonlijkheid en Trauma leer je hoe je vanuit een gedegen CGT-kader angst, persoonlijkheidsproblemen en trauma kunt behandelen. We behandelen inspirerende interventies en gaan uitgebreid in op het adequaat hanteren van de therapeutische relatie.
    € 1595
    Company Logo
    15 Aug
    Aug
    09:00

    beldman opleidingen

    Physical course - series
    Online
    25-31
    Imaginaire Exposure en Imaginaire Rescripting zijn uitermate krachtige interventies bij de behandeling van traumatische gebeurtenissen. Niet voor niets zijn deze behandelvormen als eerste keuze in de behandelrichtlijn voor PTSS opgenomen. Met deze 25-uurs cursus leer je hoe je vanuit een gedegen kader deze behandelinterventies kunt toepassen. Mocht je meer over de cursus willen weten, lees dan hieronder verder.
    € 990
    Company Logo