Reizigersvaccinaties in kaart

vaccinatiesdenguetekenencefalitisJapanse encefalitisrabiësreizigersziektenreizigersvaccinatiestropenziekte
Als mensen op reis gaan, is het essentieel om te overwegen of hun bestemming aanvullende vaccinaties vereist. In deze nascholing worden de vaccinatie-adviezen voor diverse reisbestemmingen uitvoerig in kaart gebracht. Onze deskundige panelleden nemen u mee op een wereldwijde tour, met stops in Zuid-Amerika, Afrika, Zuidoost-Azië én Europa. Er wordt dieper ingegaan op ziekten zoals gele koorts, rabiës, dengue, chikungunya en tekenencefalitis. Wat zijn de risico’s van deze ziekten? Wanneer is vaccinatie zinvol en wanneer niet? Welke praktische overwegingen spelen een rol bij deze beslissingen? Deze nascholing is een uitstekende gelegenheid om uw kennis over reizigersvaccinaties te verdiepen en te leren hoe u uw patiënten het beste kunt adviseren. Mis deze kans niet om uw expertise op dit belangrijke gebied te vergroten. Speel infectieziekten niet in de kaart!
Gratis
In aanvraag
E-learning

Prijzen

Gratis

Beroepen

Arts beleid en advies KNMG
Accreditatie in aanvraag
ABSG
Arts indicatie en advies KNMG
Accreditatie in aanvraag
ABSG
Arts infectiebestrijding KNMG
Accreditatie in aanvraag
ABSG
Arts Infectieziekten
Accreditatie in aanvraag
NIV
Arts Internationale Gezondheidszorg en Tropengeneeskunde KNMG
Accreditatie in aanvraag
ABSG

Sprekers

dr. Stephen Vreden

Internist-infectioloog, Academisch Ziekenhuis Paramaribo, Suriname

drs. Klaske Vliegenthart-Jongbloed

Internist-infectioloog, Erasmus MC, Rotterdam

prof. dr. Eric van Gorp

Internist-infectioloog en viroloog, Erasmus MC, Rotterdam

drs. Jolanda Hoefnagel- Adrichem

Arts infectieziektenbestrijding, GGD Gelderland-Zuid
Omschrijving

Als mensen op reis gaan, is het essentieel om te overwegen of hun bestemming aanvullende vaccinaties vereist. In deze nascholing worden de vaccinatie-adviezen voor diverse reisbestemmingen uitvoerig in kaart gebracht. Onze deskundige panelleden nemen u mee op een wereldwijde tour, met stops in Zuid-Amerika, Afrika, Zuidoost-Azië én Europa.

Er wordt dieper ingegaan op ziekten zoals gele koorts, rabiës, dengue, chikungunya en tekenencefalitis. Wat zijn de risico’s van deze ziekten? Wanneer is vaccinatie zinvol en wanneer niet? Welke praktische overwegingen spelen een rol bij deze beslissingen?

Deze nascholing is een uitstekende gelegenheid om uw kennis over reizigersvaccinaties te verdiepen en te leren hoe u uw patiënten het beste kunt adviseren. Mis deze kans niet om uw expertise op dit belangrijke gebied te vergroten. Speel infectieziekten niet in de kaart!


Experts

  • Dr. Stephen Vreden, internist-infectioloog, Academisch Ziekenhuis Paramaribo, Suriname
  • Drs. Klaske Vliegenthart-Jongbloed, internist-infectioloog, Erasmus MC, Rotterdam
  • Prof. dr. Eric van Gorp, internist-infectioloog en viroloog, Erasmus MC, Rotterdam
  • Drs. Jolanda Hoefnagel-Adrichem, arts infectieziektenbestrijding, GGD Gelderland-Zuid


Doelgroep & accreditatie

Dit programma is gericht op GGD-medewerkers, internist-infectiologen (i.o.), medewerkers private vaccinatieklinieken en specialisten in de 2e lijn die te maken hebben met reizigersvaccinaties. Het programma kan ook interessant zijn voor huisartsen.


Accreditatie zal worden aangevraagd bij LCR, NIV en ABSG.

MEDtalks.nl

info@medtalks.nl
29, Arendstraat, Hilversum, 1223RE

Gerelateerde cursussen

Voorkom ongewenste souvenirs

GratisE-learning

Voorkom ongewenste souvenirs

€ 595AlmerePhysical course - series11 nov. 2025

Basiscursus (startklas) reizigersadvisering en vaccineren uitgebreid (inclusief praktijk adviseren en vaccineren)

Reizigersvaccinaties (ook in tijden van COVID-19)

GratisE-learning

Reizigersvaccinaties (ook in tijden van COVID-19)

Basisopleiding verpleegkundige reizigersadvisering

€ 1675UtrechtClassroom27 okt. 2025

Basisopleiding verpleegkundige reizigersadvisering

€ 1010UtrechtClassroom01 okt. 2025

Basismodule reizigersadvisering voor huisartsen

GratisE-learning

E-learning Maternale kinkhoestvaccinatie

Vaccinaties op Maat

GratisE-learning

Vaccinaties op Maat

Masterclass 1e lijn | vaccinaties voor bijzondere doelgroepen

GratisE-learning

Masterclass 1e lijn | vaccinaties voor bijzondere doelgroepen

GratisE-learning

E-learning COVID-19 vaccinatie

Masterclass 1e lijn | vaccinaties voor bijzondere doelgroepen

GratisE-learning

Masterclass 1e lijn | vaccinaties voor bijzondere doelgroepen

E-learning Vaccinaties op Maat

GratisE-learning

E-learning Vaccinaties op Maat

GratisE-learning

On-demand | COVID-19 dilemma's: boostervaccin, ethiek rondom COVID-19 vaccinatie, infectierisico's zwangeren