Diabetes Mellitus type 2 vernieuwde richtlijn voor de huisarts
Diabetes mellitus type 2 kan leiden tot verschillende complicaties en de behandeling is voor iedere patiënt anders. In deze nascholing kijken we naar de behandeling en de medicatiekeuzes. Hoe kunnen we de behandeling van diabetes verbeteren en welke medicatiekeuzes zijn er? Aan de hand van casuïstiek volgen we een aantal patiënten en worden er verschillende behandelmogelijkheden besproken.Prijzen
Beroepen
Sprekers
drs. Jaap van Soest
kaderhuisarts Hart- en Vaatziekten en Diabetes
dr. Manuel Castro Cabezas
internist-endocrinoloog/ vasculair geneeskundige
Diabetes mellitus type 2 kan leiden tot verschillende complicaties en de behandeling is voor iedere patiënt anders.
In deze nascholing kijken we naar de behandeling en de medicatiekeuzes. Hoe kunnen we de behandeling van diabetes verbeteren en welke medicatiekeuzes zijn er? Aan de hand van casuïstiek volgen we een aantal patiënten en worden er verschillende behandelmogelijkheden besproken.
Verder is er speciale aandacht voor de wijzigingen die zijn ingevoerd binnen de vernieuwde richtlijn voor huisartsen. De consequenties die deze vernieuwde richtlijn voor de praktijk heeft, staan hierbij centraal.
Tom van ’t Hek neemt de nieuwe richtlijn en allerlei casussen door met de volgende sprekers:
drs. Jaap van Soest, kaderhuisarts Hart- en Vaatziekten en Diabetes, Huisartsenmaatschap MCN Nijverdal
dr. Manuel Castro Cabezas, internist-endocrinoloog/ vasculair geneeskundige, Franciscus Gasthuis Rotterdam
De nascholing is geaccrediteerd voor 1,5 (ABC1) of 2 punten (overige verenigingen). Wij wensen je veel kijkplezier!