Leergang Palliatieve Zorg VS
Prijzen
Beroepen
De onderwerpen die behandeld worden in de leergang zijn divers en leerdoelen zijn ondergebracht binnen de CanMEDS competenties. Actuele ontwikkelingen en beleid ontbreken uiteraard niet. Er is met veel enthousiasme gewerkt aan deze leergang met medewerking van toonaangevende experts binnen de palliatieve zorg in Nederland.
Data najaar 2024
- Dag 1 Dinsdag 3 september
- Dag 2 Dinsdag 24 september
- Dag 3 Dinsdag 8 oktober
- Dag 4 Dinsdag 5 november
- Dag 5 Dinsdag 19 november
- Dag 6 Dinsdag 3 december
- Dag 7 Dinsdag 17 december
- Dag 8 en 9 Dinsdag 21 en 22 januari 2025
Doelgroep
De 7-9-daagse Leergang is bedoeld voor VS/PA, werkzaam in diverse vakgebieden en settingen (intra-extramuraal), die als onderdeel van het werk in aanraking komen met patiënten in de palliatieve fase en die hun kennis op het gebied van palliatieve zorg wil vergroten (rol generalist).
VS/PA die in een consultatieteam (gaan) werken kunnen de 7-daagse scholing volgen. De laatste twee lesdagen staan in het teken van de rol van de VS/PA als consulent in een palliatief adviesteam.
Accreditatie
Voor het voorjaar 2024 zijn 56 punten toegekend, 6 punten per dag, waarbij op dag 7 en 8, 7 punten zijn toegekend door de V&VN VS. NAPA heeft accreditatiepunten toegekend in totaal voor 9 dagen 53 punten, dag 1 5 punten alle overige dagen 6 punten.