Fellow- en aiosdag kinderanesthesiologie
Deze dag is bedoeld voor fellows kinderanesthesiologie, AIOS in de tweede helft van hun opleiding met interesse in de kinderanesthesie. Anesthesiologen geïnteresseerd in kinderanesthesiologie mogen zich ook aanmelden, echter heeft bovenstaande groep voorrang. Na 27 augustus zullen deze anesthesiologen geplaatst worden.Prijzen
Beroepen
Competenties
Doelgroep
Primaire doelgroep: fellows kinderanesthesiologie, AIOS in de tweede helft van hun opleiding met interesse in de kinderanesthesie. Anesthesiologen geïnteresseerd in kinderanesthesiologie mogen zich ook aanmelden, echter heeft bovenstaande groep voorrang. Na 27 augustus zullen deze anesthesiologen geplaatst worden.
Wie leert het meest van een voordracht? Deze cursus bestaat niet zozeer uit presentaties, maar uit casuïstiekbesprekingen waar je in een groep van maximaal 6 cursisten een casus tot in de diepte bespreekt. Een expert binnen elk aandachtsgebied zal deze interactieve discussies begeleiden. Naast de lunch zal er koffie, thee en frisdrank beschikbaar zijn. Ook nodigen wij jullie van harte uit om na de cursus met ons te genieten van een goed diner!
Voorbereiding
Algemene voorbereiding van elke casus wordt verwacht van elke deelnemer. Literatuur zal worden verstuurd per email 2 maanden voor de cursus.
Onderwerpen:
- Rechten en plichten
- Neurotrauma
- Het cardiaal belaste kind
- Pijn
- Sedatie
- Beademing uit het perspectief van de neonatoloog