Obstetric Medicine 2024

zwangerschapbevallingkraamperiodeGynaecologie
Dit congres, georganiseerd in samenwerking met het Erasmus MC, heeft als centrale thema de multidisciplinaire benadering van de medische zorg van vrouwen tijdens de zwangerschap, bevalling en kraamperiode.
279
In aanvraag
Classroom

Prijzen

Regulier € 279
Opmerking : Arts- € 279; Overige- € 249

Beroepen

Arts Infectieziekten
Accreditatie in aanvraag
NIV
Endocrinoloog
Accreditatie in aanvraag
NIV
Gastro-enteroloog
Accreditatie in aanvraag
NIV
Gynaecoloog
Accreditatie in aanvraag
NVOG
Hematoloog
Accreditatie in aanvraag
NIV

Competenties

Medisch handelen40 %
Samenwerken20 %
Kennis en wetenschap40 %

Bijlagen

ObstetricMedicine24.pdf
Omschrijving

Na de succesvolle editie in 2023 ligt deze keer de focus op pre-eclampsie, cardiale en renale complicaties. Daarnaast hoort u over nieuwe ontwikkelingen mbt de behandeling en risicoanalyse bij pre-existente diabetes mellitus type 1 en 2, en worden de laatste inzichten van veelvoorkomende neurologische ziektebeelden gedeeld. Verder komt de combinatie systemische lupus erythematodes (SLE) en het antifosfolipiden syndroom (APS) aan bod. Nationale en internationale experts, waaronder Kypros Nicolaides, Helen Murphy, Rebecca Painter en Radboud Dolhain, delen hun kennis en ervaringen tijdens plenaire en interactieve sessies.


Nieuw zijn de basissessies voor verloskundigen en artsen in opleiding, maar ook andere deelnemers zijn van harte welkom. In dit parallelprogramma kijken we naar een klacht van de zwangere patiënt en vervolgens naar het benodigde diagnostisch proces.

Dit symposium biedt een mooi platform om nieuwe kennis op te doen en in contact te komen met andere collegae die vanuit verschillende perspectieven de zwangere vrouw benaderen. Het is dan ook een unieke kans om uw netwerk te verbreden en de samenwerking tussen verschillende vakgebieden te versterken.

Graag zien we u op 8 oktober in Rotterdam!

SCEM

Wij willen professionals helpen de zorg te verbeteren. En daarom ontwikkelen en organiseren we (na)scholingsprogramma’s. Programma’s die je terugvoeren naar de gemeenschappelijk kern waarin we elkaar vinden; namelijk de patiënt. Geïnteresseerd in onze nascholingen, vul het formulier Houd mij op de hoogte in op www.scem.nl
scem@scem.nl
0345576642
6, Brenkmanweg, Culemborg, 4105DH

Gerelateerde cursussen

€ 425AmsterdamClassroom09 okt. 2025

Complicatiedag Gynaecologie en Verloskunde: “Fout gegaan, ook fout gedaan?”

Zwangerschap: roze wolk of donderwolk?

Op aanvraagE-learning

Zwangerschap: roze wolk of donderwolk?

€ 395Meerdere locatiesClassroom01 okt. 2025 + nog 5 data

Training Acute Verloskunde voor verloskundigen

€ 3750Meerdere locatiesPhysical course - series03 sep. 2025 +1 datum

Echografie Gynaecologie voor (huis)artsen

€ 3750Meerdere locatiesClassroom03 sep. 2025 +1 datum

Echografie Gynaecologie

€ 124E-learning17 jul. 2023 - 17 jul. 2026

Hechtcursus: e-learning 'Perineumletsel' mét hechtset

GratisE-learning

ADC in de oncologische praktijk

GratisE-learning

Gynaecologische tumoren: actuele ontwikkelingen en uitdagingen

€ 59E-learning

E-learning: Verdieping hechting: Signaleren en communiceren

Manuele technieken bij bekkenpijn en posturale disfuncties

€ 595Wijk bij DuurstedePhysical course - series27 sep. 2025

Manuele technieken bij bekkenpijn en posturale disfuncties

€ 350AmsterdamClassroom03 okt. 2025

Masterclass Hechten baringsletsels

On demand: Juiste zorg op de juiste plek – Antenataal CTG

GratisE-learning

On demand: Juiste zorg op de juiste plek – Antenataal CTG