Soundwise II (expert)

hét vervolg op Soundwise I, de krachtige DISC communicatietraining
communicatiecommunicerencommunicatie met patiëntcommunicatie binnen teameffectief communiceren
Bewust communiceren is belangrijk voor het overbrengen van je boodschap. Het is bepalend voor je succes, het opbouwen en onderhouden van je relaties. Soundwise I heeft je geleerd over wat communicatiestijlen zijn en wat de verschillende stijlen nodig hebben om optimaal te kunnen communiceren. Toch blijkt dit niet vanzelfsprekend te zijn. Het vraagt bewuste oefening in de praktijk. Soundwise II speelt hierop in. Het is een verdiepingstraining die je nog meer kennis geeft over de communicatiestijlen. Het geeft je ook inzicht wat bepaalde manieren van communicatie kan doen met je zelfbeeld. Hoe je om moet gaan met momenten als je zelfbeeld negatiever wordt. Het leert je om makkelijker in je kracht te blijven staan. Tegelijkertijd is het ook toepasbaar in uw persoonlijke leven. Een verrijkende dag om je expert te maken in DISC stijlen.
450
7.5 Punten
Classroom

Prijzen

Regulier € 450
Inclusief : deelnemersmap met syllabus, onbeperkt koffie en thee, sap, fruit, lunch (pauze) en na afronding training een deelnamecertificaat
Exclusief : BTW

Beroepen

Geregistreerd-mondhygiënist (tijdelijke BIG-registratie)
7.5 Punten
KRM
Tandprotheticus
7.5 Punten
KRTP

Doelen

Je kunt goed inspelen op andere stijlen zonder je eigenheid of je kracht te verliezen.
Je leert nog sneller de communicatiestijlen te herkennen.
Je kan beter omgaan met onverwachte situaties en confrontaties.
Je herkent makkelijker de luisterbehoefte van de ander en sluit je beter daar bij aan.
Met andere woorden: je wordt expert op het gebied van DISC stijlen!
Omschrijving

Waarom Soundwise II?

Bewust communiceren is belangrijk voor het overbrengen van je boodschap. Het is bepalend voor je succes, het opbouwen en onderhouden van je relaties.

Soundwise I heeft je geleerd over wat communicatiestijlen zijn en wat de verschillende stijlen nodig hebben om optimaal te kunnen communiceren. Toch blijkt dit niet vanzelfsprekend te zijn. Het vraagt bewuste oefening in de praktijk.

Soundwise II speelt hierop in. Het is een verdiepingstraining die je nog meer kennis geeft over de communicatiestijlen. Het geeft je ook inzicht wat bepaalde manieren van communicatie kan doen met je zelfbeeld. Hoe je om moet gaan met momenten als je zelfbeeld negatiever wordt. Het leert je om makkelijker in je kracht te blijven staan. Tegelijkertijd is het ook toepasbaar in uw persoonlijke leven. Een verrijkende dag om je expert te maken in DISC stijlen.


Hoe?

Op een interactieve wijze en d.m.v. oefeningen, theorie, tips en trucs leert u optimaal in te spelen op andere stijlen dankzij kennis van uw eigen communicatiestijl en die van anderen.

Voor wie?

De Soundwise II (expert) is een vervolgtraining voor deelnemers die de Soundwise I DISC communicatietraining hebben gevolgd.

Maxwise Trainingen

max@maxwise.nl
0767505887
16, Paardeweide, F-G, Breda, 4824EH

Gerelateerde cursussen

NLP en Paramedici

€ 819ZwolleClassroom16 okt. 2025

NLP en Paramedici

Online training: Communicatie in zorg en onderwijs

€ 229.9E-learning

Online training: Communicatie in zorg en onderwijs

Op aanvraagIncompany

Video-interactiebegeleiding Logopedie

Teamtraining: Patiëntgerichte communicatie in de apotheek

Op aanvraagIncompany

Teamtraining: Patiëntgerichte communicatie in de apotheek

€ 995AbcoudeClassroom26 sep. 2025

Verbindende Communicatie voor artsen

Communicatie en samenwerking

€ 1498Incompany

Communicatie en samenwerking

Training Inzicht in communicatiestijlen

€ 845Classroom08 okt. 2025 +1 datum

Training Inzicht in communicatiestijlen

Communiceren over geweld

Op aanvraagE-learning

Communiceren over geweld

Effectief communiceren bij dreigende agressie

Op aanvraagIncompany

Effectief communiceren bij dreigende agressie

Coachend communiceren

€ 6187.5Incompany

Coachend communiceren

€ 1010UtrechtPhysical course - series15 sep. 2025

Conflicthantering door geweldloze communicatie

Lopen op eieren: situationeel leidinggeven

€ 995UtrechtClassroom24 nov. 2025

Lopen op eieren: situationeel leidinggeven