This course is expired
10 jarig Lustrum Health Education. Tijd voor een booster met 10 nascholingspunten!
Dit jaar viert Health Education haar 10 jarig bestaan met een lustrum op 30 september en 1 oktober 2022.
195 - 259
In Request
Reguliere nascholing
Physical course - series
Prices
Variable
€ 195 - 259
Professions
Anesthesioloog
Accreditation in request
10 Points
ABAN
Apothekersassistent
Accreditation in request
10 Points
KABIZ
Arts
Accreditation in request
10 Points
ABAN
Arts beleid en advies KNMG
Accreditation in request
10 Points
ABAN
Arts indicatie en advies KNMG
Accreditation in request
10 Points
ABAN
Description
Op deze dagen is het mogelijk om 10 nascholingspunten te vergaren.
Het lustrum is bestemd voor iedereen die zich bezig houdt met het adviseren van reizigers. Er wordt zowel een plenair programma als ook een (functie-specifiek) keuzeprogramma aangeboden met -zoals u van ons gewend bent- zeer afwisselende en uitdagende werkvormen.
Aangezien de samenwerking binnen uw organisatie op het gebied van reizigersadvisering wellicht ook een booster nodig heeft, bieden wij de mogelijkheid om uw teamspirit te versterken met uitdagingen binnen de nascholing als ook met aanvullende activiteiten in de aanpalende uren.
Bovendien een mooie gelegenheid als reünie voor iedereen die in de afgelopen 10 jaar heeft samengewerkt of deelgenomen aan een van onze nascholingen en/of nascholingsreizen.
Health Education
Health Education stelt zich tot doel om deskundigen in het vakgebied van ziektepreventie, gezondheid en zorg te ondersteunen door het aanbieden van scholing en informatie.
info@healtheducation.nl
0621827571
54, Slingebeekstraat, Almere, 1316SH